Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Bosch Ahs 50 26

Bezpieczeństwo jest ważne w przypadku urządzeń Bosch AHS 50 26. Przed rozpoczęciem pracy z urządzeniem należy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi. Należy upewnić się, że wszystkie części są właściwie zamontowane, a wszystkie połączenia elektryczne są poprawne. Przed użyciem urządzenia należy upewnić się, że jest ono zgodne z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa. Należy pamiętać, aby nigdy nie próbować naprawiać urządzenia, zmieniać konfiguracji lub przykręcać jakichkolwiek części, chyba że jest się wyraźnie do tego zobowiązanym w instrukcji obsługi. Podczas pracy z urządzeniem należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć poślizgnięcia lub upadku. Należy też zachować ostrożność, aby uniknąć dotknięcia elementów urządzenia, które mogą być gorące po długotrwałej pracy.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Bosch Ahs 50 26

Co oznaczaJak rozwiązać problemE01, E02Zalecamy czyszczenie filtra mikrowłókien po każdym cyklu suszenia. Nasz film pokazuje, jak wyczyścić suchy filtr bębnowy.E03Zablokowany lub zagięty wąż odpływowy kondensatu. Sprawdź, czy wąż został zainstalowany bez załamań.1. Poluzuj zacisk węża na syfonie
2. Ostrożnie wyjmij wąż odpływowy
3. Oczyść wąż i króciec syfonu.E06Kod błędu E06 występuje z powodu usterki w obwodzie grzewczym.Może to wyeliminować tylko doświadczony serwisant Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.E08, E09, E24, E25, E28, E90Te kody błędów występują z powodu usterki elektroniki.
Kody błędu
Filtr puchu suszarki zablokował się resztkami zmiękczacza tkanin (trudnymi do wykrycia) lub mikrowłókien.

Sklep internetowy

Od oryginalnych części zamiennych, do dodatkowych akcesoriów i szerokiej gamy produktów do czyszczenia i pielęgnacji dla Twoich urządzeń gospodarstwa domowego – to wszystko znajdziesz w sklepie internetowym marki Bosch.

 • Przejdź do sklepu

Asystent Serwisowy

Asystent Serwisowy marki Bosch zapewni Ci pełen dostęp do wielu porad i użytecznych informacji dotyczących Twojego urządzenia.

 • Przejdź do Asystenta Serwisowego
 • Kontakt i Informacje

  Nasi doświadczeni eksperci w zakresie urządzeń gospodarstwa domowego mają gotowe odpowiedzi na Twoje pytania na naszej infolinii serwisowej. pl/serwis/kontakt-i-informacje">Skontaktuj się z nami

  Bosch AHS 55-26 0600847G00 charakteryzuje się precyzyjnym cięciem, poręcznym uchwytem, wydajnością oraz prostą obsługą.

  Bosch AHS 55-26 Sekator do żywopłotów

  Lekka konstrukcja sekatora sieciowego Bosch AHS 55-26 sprawia, że cięcie średniej wielkości żywopłotów jest mniej męczące i łatwiejsze do wykonania bez częstych przerw. Wygodna obsługa i ergonomiczny uchwyt tylny z miękką okładziną Softgrip zapewniają mniej wyczerpującą pracę. Wielopozycyjny uchwyt przedni zapewnia komfort pracy w każdej pozycji, a przezroczysta osłona dłoni dodatkowo ułatwia pracę. Swoją wysoką wydajność sekator zawdzięcza wycinanej techniką laserową i szlifowanej techniką diamentową listwie tnącej z funkcją piłowania, odstępowi pomiędzy nożami wynoszącemu 26 mm oraz silnikowi o mocy 600 W.

  Główne właściwości produktu

  • Bardziej poręczny: nowa, lekka konstrukcja sprawia, że praca wymaga mniej wysiłku i jest łatwiejsza do wykonania.
  • Prosta obsługa: ergonomiczne, miękkie uchwyty Softgrip i kratkowa osłona dłoni zapewniają bezpieczną i wygodną postawę.
  • Maksymalna moc: silnik 600 W i nowa listwa z funkcją piłowania oraz odstępem pomiędzy nożami wynoszącym 26 mm.
  • Wydajny silnik High Power o mocy 600 W zapewnia dużą wydajność cięcia
  • Sprzęgło ślizgowe o bardzo wysokim momencie obrotowym (50 Nm) zapewnia imponującą wydajność cięcia
  • Niewielka waga: Ponad 10% lżejszy od poprzedniego modelu, umożliwia przycinanie żywopłotów bez nadwyrężania ramion
  • Praca bez wysiłku: miękka rękojeść Softgrip z tyłu i ulepszona rękojeść z przodu umożliwiają optymalne wyważenie urządzenia
  • Funkcja piłowania: zęby w przedniej części listwy bez problemu tną gałęzie o średnicy do 32 mm
  • Wykrajane laserowo noże z diamentowym szlifem gwarantują czyste i precyzyjne cięcie
  • Osłona Protector chroni listwę tnącą podczas pracy wzdłuż murów i podłoża
  • Optymalne wyważenie i ergonomiczna konstrukcja zapewniają komfort podczas wykonywania różnych prac

  Specyfikacja Bosch AHS 55-26 0600847G00

  Moc silnika600 W
  Długość ostrza550 mm
  Odległość pomiędzy nożami26 mm
  Moment obrotowy sprzęgła poślizgowego50 Nm
  Prędkość skokowa bez obciążenia3. 400 min-1
  Waga3, 6 kg

  Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do nożyc do żywopłotu i trawy Bosch AHS 55-26 0600847G00.Przewodnik użytkowania został dodany 04. 06. 2019.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Bosch AHS 55-26 0600847G00 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 9. 3 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • Instrukcja obsługi do Bosch AHS 55-26 0600847G00
   Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
   Ilość pobrań: 0

  Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


  Oceń Bosch AHS 55-26 0600847G00

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

  Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

  Bosch Nożyce do żywopłotu AHS 50-16

  • Moc silnika: 450 W
  • Odległość między nożami: 16 mm
  • Prędkość bez obciążenia: 3. 400 min-1
  • Ciężar: 2, 6 kg
  • Długość ostrza: 50 cm

  GwarancjaOkres gwarancji: 24 month

  Kontakt

  Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 17:00

  tel. 61 627-10-20 Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy Allegro.

  Dokumenty sprzedaży

  Płatność za przedmioty

  Do każdego zamowienia wystawiamy fakturę (imienną lub VAT). Nie wystawiamy klasycznych paragonow ze względu na ich nietrwałość, a w trosce o środowisko naturalne wprowadziliśmy fakturę elektroniczną. Dokument sprzedaży w postaci piliku PDF wyślemy na podany w zamowieniu adres email, gdy tylko otrzymamy potwierdzenie, że zamowienie zostało przez Ciebie odebrane. Przekazanie tej informacji do naszego systemu zajmuje kilka, kilkanaście godzin od momentu odbioru przesyłki.

  Najszybszą i najbezpieczniejszą formą płatności jest płatność PayU. Twoje zamowienie zostaje przekazane do realizacji po zakończeniu płatności. Czas na zrealizowanie płatności to 10 dni. Po tym terminie zamowienie zostanie anulowane.

  Dokument sprzedaży generowany jest automatycznie z datą wysyłki towaru. Nie ma możliwości zmiany tej daty.

  Wybierając przelew tradycyjny, wszelkie niezbędne dane do jego sporządzenia otrzymasz w mailu od Allegro potwierdzającym zakup. Twoje zamowienie trafi do realizacji po faktycznym zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.

  Faktura zawiera zestawienie rzeczywiście zakupionych produktow, koszt transportu oraz warunki gwarancji. Wyszczegolniona jest rownież nazwa produktu, model oraz kod producenta. System nie umożliwia ingerowania w treść poszczegolnych pozycji.

  Pobranie, płatne jest wyłącznie gotowką. Maksymalna kwota pobrania, jaką może przyjąć kurier to 5000 PLN

  Nie ma możliwości wystawienia kilku dokumentow sprzedaży do jednego zamowienia. W takim przypadku prosimy o kontakt przed zakupem.

  Dzięki ratom PayU możesz dokonać zakupu na Allegro, nawet gdy nie posiadasz wystarczających środkow. Raty są dostępne dla większości użytkownikow Allegro. Wystarczy wybrać tylko odpowiednią opcję w formularzu dostawy Allegro. Minimalna wartość zakupu to 300 PLN. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej

  Po zakupie bezwzględnie prosimy o prawidłowe wypełnienie formularza dostawy Allegro. Ma to szczegolnie istotne znaczenie w przypadku, gdy dane na fakturze lub adres dostawy mają być inne, niż dane podane w ustawieniach konta Allegro. Adres dostawy należy zmienić za pomocą opcji "inny adres dostawy" a dane do faktury podać po zaznaczeniu opcji faktura VAT. Do w/w celow nie służy pole "wiadomość dla sprzedającego". Informacje tam zawarte nie będą brane pod uwagę. Wyjątek stanowi wybor punktu odbioru osobistego.

  Bezpieczeństwo zakupow

  Każdy oferowany przez nas produkt pochodzi z legalnej, polskiej dystrybucji. Jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie.

  Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo zarowno w zakresie jakości towarow, jak rownież przechowywania danych osobowych.

  Dbamy o wysoką jakość obsługi posprzedażowej podczas trwania gwarancji zakupionych u nas produktow.

  Zgodnie z obowiązującym prawem, w okresie 14 dni od daty dostarczenia zamowionego towaru, masz prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny. Wskazane w ustawie prawo dotyczy tylko sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, ktora dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

  Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Bosch Ahs 50 26

  Bezpośredni link do pobrania Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Bosch Ahs 50 26

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Bosch Ahs 50 26