Uwagi do wydania Bosch Hsg636bs1

Bosch HSG636BS1 to wysokiej jakości piekarnik, który został zaprojektowany z myślą o najwyższych standardach jakości i wytrzymałości. Wyposażony jest w szereg funkcji, które ułatwiają korzystanie i umożliwiają przygotowywanie wyjątkowych potraw. Piekarnik posiada szeroką gamę funkcji, w tym programowalny czas i temperatura, możliwość zmiany rodzaju grzania, automatyczne wyłączanie i inne. Piekarnik wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który ułatwia kontrolę nad urządzeniem. W zestawie znajduje się także wewnętrzny termometr, dzięki któremu można dokładnie określić poziom temperatury w komorze. Dzięki temu można uzyskać idealne rezultaty pieczenia.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi do wydania Bosch Hsg636bs1

Co oznaczaJak rozwiązać problemE01, E02Zalecamy czyszczenie filtra mikrowłókien po każdym cyklu suszenia. Nasz film pokazuje, jak wyczyścić suchy filtr bębnowy.E03Zablokowany lub zagięty wąż odpływowy kondensatu. Sprawdź, czy wąż został zainstalowany bez załamań.1. Poluzuj zacisk węża na syfonie
2. Ostrożnie wyjmij wąż odpływowy
3. Oczyść wąż i króciec syfonu.E06Kod błędu E06 występuje z powodu usterki w obwodzie grzewczym.Może to wyeliminować tylko doświadczony serwisant Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.E08, E09, E24, E25, E28, E90Te kody błędów występują z powodu usterki elektroniki.
Kody błędu
Filtr puchu suszarki zablokował się resztkami zmiękczacza tkanin (trudnymi do wykrycia) lub mikrowłókien.

Sklep internetowy

Od oryginalnych części zamiennych, do dodatkowych akcesoriów i szerokiej gamy produktów do czyszczenia i pielęgnacji dla Twoich urządzeń gospodarstwa domowego – to wszystko znajdziesz w sklepie internetowym marki Bosch.

 • Przejdź do sklepu

Asystent Serwisowy

Asystent Serwisowy marki Bosch zapewni Ci pełen dostęp do wielu porad i użytecznych informacji dotyczących Twojego urządzenia.

 • Przejdź do Asystenta Serwisowego
 • Kontakt i Informacje

  Nasi doświadczeni eksperci w zakresie urządzeń gospodarstwa domowego mają gotowe odpowiedzi na Twoje pytania na naszej infolinii serwisowej. pl/serwis/kontakt-i-informacje">Skontaktuj się z nami

  Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

  Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

  Przedstawiamy Mocowania do parowarów Bosch HSG636BS1/51. Stworzyliśmy portal - Bazę porad, na której opisujemy jak radzić sobie z problemami ze sprzętami AGD. Dodatkowo mamy kanał na Youtube, gdzie pokazujemy jak proste są wymiany wadliwych części zamiennych. Zwróć uwagę na inne części do Twojego modelu: parowarów Bosch HSG636BS1/51. Skorzystaj!

  Zdaje się że nie mamy tego czego szukasz

  Spróbuj zmienić kategorię lub zakres filtrów

  Przedstawiamy Oświetlenie do piekarników do zabudowy Bosch HSG636BS1/56. Stworzyliśmy portal - Bazę porad, na której opisujemy jak radzić sobie z problemami ze sprzętami AGD. Dodatkowo mamy kanał na Youtube, gdzie pokazujemy jak proste są wymiany wadliwych części zamiennych. Zwróć uwagę na inne części do Twojego modelu: piekarników do zabudowy Bosch HSG636BS1/56. Skorzystaj!

  Uwagi do wydania Bosch Hsg636bs1

  Bezpośredni link do pobrania Uwagi do wydania Bosch Hsg636bs1

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Uwagi do wydania Bosch Hsg636bs1