Szczegółowa specyfikacja Dell Inspiron Mini 10

Dell Inspiron Mini 10 to lekki i zgrabny notebook, który zawiera wydajny procesor Intel Atom N450, 1 GB pamięci RAM i dysk twardy o pojemności 160 GB. Wyposażony jest w 10,1-calowy wyświetlacz LCD wykonany w technologii LED, co pozwala wyświetlać obrazy w wyższej jakości. Ponadto, urządzenie ma wbudowaną kamerę internetową, która pozwala na prowadzenie wysokiej jakości wideokonferencji. Dell Inspiron Mini 10 wyposażony jest w szeroką gamę portów, w tym porty USB i HDMI, co pozwala na podłączenie różnych urządzeń peryferyjnych. Urządzenie pozwala na jednoczesne korzystanie z wielu aplikacji, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują wydajnego i mobilnego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Szczegółowa specyfikacja Dell Inspiron Mini 10

Specyfikacja i wymagania systemowe Windows 10 | Microsoft

Tutaj znajdziesz podstawowe wymagania dotyczące instalacji systemu Windows 10 na komputerze osobistym. Jeżeli Twoje urządzenie nie spełnia tych wymagań, jakość użytkowania systemu Windows 10 może być niższa, dlatego też w takim przypadku rozważ zakup nowego komputera osobistego.

procesor o częstotliwości 1 GHz lub wyższej albo SoC (System on a Chip)

Pamięć RAM: 

1 GB dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej

Miejsce na dysku twardym:

16 GB dla 32-bitowego lub 32 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego

Karta graficzna:

biblioteki DirectX 9 lub nowsze ze sterownikiem WDDM 1. 0

Wyświetlacz:

800 x 600

Połączenie internetowe:

Połączenie z Internetem jest niezbędne do przeprowadzenia aktualizacji, pobierania i korzystania z niektórych funkcji. Systemy Windows 10 Pro w S mode, Windows 10 Pro Education w S mode, Windows 10 Education w S mode i Windows 10 Enterprise w S mode wymagają połączenia z Internetem podczas wstępnej konfiguracji urządzenia (Out of Box Experience lub OOBE), a także konta Microsoft (MSA) lub konta Azure Activity Directory (AAD). Rezygnacja z Windows 10 w S mode również wymaga połączenia z Internetem. Więcej o S mode dowiesz się tutaj.

Procesor:

Z czasem konieczne może być spełnienie dodatkowych wymagań w celu instalacji aktualizacji lub włączenia określonych funkcji w systemie operacyjnym.

System Windows 10 został opracowany tak, aby zapewniać użytkownikom możliwość aktualizacji do momentu zakończenia obsługi danego urządzenia. Dostarczane są dwa rodzaje aktualizacji: aktualizacje dotyczące jakości i aktualizacje funkcji. Aktualizacje dotyczące jakości mogą być związane z zabezpieczeniami bądź nie. Na ogół przewiduje się udostępnianie ich raz na miesiąc. Aktualizacje funkcji obejmują aktualizacje dotyczące jakości, a także uzupełniają system Windows 10 o nowe funkcje. Zwykle są udostępniane dwa razy w roku. Dbanie o to, aby te aktualizacje były instalowane na urządzeniu i tym samym było ono aktualne jest ważne dla jego bezpieczeństwa. System Windows 10 okresowo sprawdza dostępność aktualizacji, dlatego nie musisz się o to martwić. Gdy dostępna jest aktualizacja, a na Twoim dysku twardym jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, zostanie ona zainstalowana automatycznie. Dlatego właśnie, aby system Windows 10 był stale aktualizowany, trzeba dbać o odpowiednią ilość przestrzeni do wykorzystania na urządzeniu. Dodatkowe informacje szczegółowe znajdziesz w uwagach poniżej.

Ważne uwagi dotyczące aktualizacji:

  • Instalacja aktualizacji na urządzeniu może nie być możliwa, jeśli jest ono niezgodne sprzętowo, nie zainstalowano na nim aktualnych sterowników lub na jego dysku twardym nie ma wystarczającej ilości miejsca bądź zakończył się dla niego okres obsługi przez producenta oryginalnego sprzętu (OEM). Odwiedź stronę Zestawienie dotyczące cyklu życia systemu Windows lub Często zadawane pytania dotyczące cyklu życia — Produkty dla systemu Windows, aby dowiedzieć się więcej na temat ram czasowych obsługi dla każdej z aktualizacji funkcji.
   • Część miejsca na dysku twardym wymagana do instalacji aktualizacji jest potrzebna jedynie tymczasowo. Na ogół po upływie dziesięciu dni od instalacji aktualizacji automatycznie uruchamiane jest oczyszczanie dysku w celu usunięcia kopii starszych, zbędnych plików systemu Windows i zwolnienia miejsca.
  • Część funkcji zawartych w aktualizacji może działać tylko na niektórych urządzeniach.
  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe, za korzystanie z którego mogą być naliczane płaty ustalone przez usługodawców internetowych.
  • Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z instalacją aktualizacji, Asystent aktualizacji systemu Windows 10 może pomóc Ci w znalezieniu rozwiązania.

Rozmiar systemu operacyjnego Windows zainstalowanego na Twoim urządzeniu i ilość miejsca wymagana do pobrania i instalacji aktualizacji systemu Windows mogą znacznie się różnić, ponieważ zależą od szeregu czynników. com/help/12425/windows-10-free-up-drive-space">Odwiedź tę stronę, aby dowiedzieć się dlaczego. Czynniki wpływające na ilość wolnego miejsca na dysku twardym potrzebną do pobrania i instalacji aktualizacji to m. in. : wersja systemu Windows zainstalowana wcześniej na komputerze, ilość miejsca na dysku twardym do ponownego wykorzystania, która obecnie jest zajęta przez pliki systemu Windows, takie jak plik stronicowania pamięci wirtualnej lub plik hibernacji, aplikacje zainstalowane na urządzeniu i sposób przechowywania przez nie danych. Konieczne może być ręczne zwolnienie miejsca na dysku twardym na przykład poprzez przeniesienie części plików do usługi magazynu w chmurze, takiej jak OneDrive (aplikacja zainstalowana na urządzeniach z systemem Windows 10), usunięcie niepotrzebnych plików z urządzenia lub podłączenie dysku flash USB w celu ukończenia aktualizacji.

Kiedy to możliwe, system Windows automatycznie zwalnia miejsce na dysku twardym (na przykład na drodze oczyszczania dysku opisanego wyżej), jeśli jego ilość jest niewystarczająca, a także przeprowadza Cię przez proces zwiększania wolnej przestrzeni, w sytuacji gdy oczyszczanie automatyczne nie przynosi odpowiednich rezultatów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tematem Zwalnianie miejsca w celu zainstalowania najnowszej aktualizacji systemu Windows 10 lub odwiedź stronę powiązanych często zadawanych pytań (FAQ).

Oprócz powyższych wymagań, które są potrzebne do uruchomienia systemu Windows, niektóre funkcje mają dodatkowe wymagania. W niektórych przypadkach, funkcje dołączone do zaktualizowanych wersji systemu Windows 10 będą najlepiej działać z nowszymi procesorami. Informacje na temat wsparcia poszczególnych urządzeń można znaleźć u producenta sprzętu oryginalnego (OEM). Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat wymagań dotyczących kluczowych funkcji:

 • Szyfrowanie dysków funkcją BitLocker (funkcja dostępna tylko w systemie Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise) wymaga modułu TPM (Trusted Platform Module) 1. 2 lub nowszego i systemu BIOS bądź interfejsu UEFI zgodnego z wymogami Trusted Computing Group (TCG). Z funkcji BitLocker można korzystać na urządzeniach bez modułu TPM, jednak wtedy konieczne jest posiadanie klucza uruchomienia na urządzeniu wymiennym, takim jak dysk flash USB. Do automatycznego zaszyfrowania dysku lokalnego podczas dodawania urządzenia do usługi Azure Active Directory (ADD) wymagana jest obsługa modułu TPM 2. 0 i funkcji InstantGo. Skontaktuj się z producentem komputera, aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie obsługuje prawidłową wersję modułu TPM i funkcję InstantGo, wymagane w celu wykonania wybranej przez Ciebie operacji.
 • BitLocker To Go (funkcja dostępna tylko w systemie Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise) wymaga użycia dysku flash USB.
 • Client Hyper-V (funkcja dostępna tylko w systemie Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise) wymaga systemu 64-bitowego z obsługą translacji adresów drugiego poziomu (SLAT) i dodatkowo 2 GB pamięci RAM.
 • Cortana jest obecnie dostępna tylko w systemie Windows 10 w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonym Królestwie, Chinach, Francji, Włoszech, Niemczech, Brazylii, Meksyku, Japonii, Kanadzie, Hiszpanii, Australii i Indiach.
 • Konto Microsoft jest wymagane do korzystania z niektórych funkcji.
 • Miracast wymaga karty graficznej obsługującej sterowniki Windows Display Driver Model (WDDM) 1. 3 i karty sieci Wi-Fi obsługującej funkcję Wi-Fi Direct.
 • Dostępność aplikacji Filmy i TV zależy od regionu. Aktualna lista tych regionów znajduje się na stronie informacji o aplikacji Filmy i TV.
 • Bezpieczny rozruch wymaga oprogramowania układowego, które obsługuje interfejs UEFI 2. 3. 1 Errata B i ma urząd certyfikacji Microsoft Windows w bazie danych sygnatur interfejsu UEFI.
 • Aplikacja Skype jest dostępna tylko w wybranych krajach i regionach. Nawiązywanie połączeń tylko z wybranymi krajami i regionami. Nie dotyczy numerów premium, specjalnych i niegeograficznych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie często zadawanych pytań dotyczących pakietu Office.
 • Przyciąganie: Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości danej aplikacji i podlega następującym limitom: dwie aplikacje w trybie tabletu i cztery aplikacje w trybie komputera.
 • Jakość rozpoznawania mowy zależy od mikrofonu urządzenia. Do lepszego rozpoznawania mowy są potrzebne:
 • zestaw mikrofonów wysokiej jakości,
 • sterownik sprzętu zapewniający dostęp do ustawień geometrii zestawu mikrofonów.
 • Tryb tabletu jest dostępny na tabletach i urządzeniach 2-w-1 ze wskaźnikami interfejsu GPIO lub wyposażonych we wskaźnik komputera przenośnego albo komputera typu slate i skonfigurowanych do automatycznego włączania trybu tabletu.
 • Dotyk: Aby skorzystać z opcji dotykowych, wymagany jest tablet lub monitor z obsługą wielodotyku.
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe wymaga numeru PIN, urządzenia biometrycznego (czytnika linii papilarnych bądź kamery na podczerwień z podświetleniem) lub telefonu z funkcją Wi-Fi bądź Bluetooth.
 • Windows Hello wymaga kamery skonfigurowanej do obrazowania w bliskiej podczerwieni lub czytnika linii papilarnych do uwierzytelniania biometrycznego. Na urządzeniach bez czujników biometrycznych można korzystać z funkcji Windows Hello za pomocą kodu PIN lub przenośnego klucza zabezpieczeń zgodnego z rozwiązaniami Microsoft.
 • Aplikacja Xbox wymaga konta usługi Xbox Live, którego dostępność zależy od regionu. Aktualna lista tych regionów znajduje się w witrynie Kraje i regiony z usługą Xbox Live.
 • Wi-Fi Direct Printing wymaga karty sieci Wi-Fi obsługującej funkcję Wi-Fi Direct i urządzenia z obsługą funkcji Wi-Fi Direct Printing.
 • Języki w pełni zlokalizowanych wersji systemu Windows 10: angielski (Wielka Brytania), angielski (Stany Zjednoczone), arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (Chiny), chiński (Tajwan), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Meksyk), holenderski (Holandia), japoński (Japonia), koreański (Korea), litewski (Litwa), łotewski (Łotwa), niemiecki (Niemcy), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rosyjski (Rosja), rumuński (Rumunia), serbski (łaciński, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia), turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina), węgierski (Węgry), włoski (Włochy).

  Aktualizacja poprzedniej wersji systemu Windows, np. Windows 7 lub Windows 8. 1, do systemu Windows 10, a także instalacja nowszej aktualizacji systemu Windows 10 może wiązać się z wycofaniem lub usunięciem niektórych funkcji. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące najważniejszych z usuniętych funkcji:

 • Pulpitowa aplikacja do obsługi wiadomości: Aplikacja do wysyłania wiadomości dostępna na pulpicie posiada funkcję synchronizacji, która może być wykorzystywana do synchronizacji wiadomości tekstowych SMS otrzymywanych z systemu Windows Mobile oraz przechowywania ich kopii na pulpicie. Począwszy od aktualizacji z maja 2019 r. (Windows 10, wersja 1903), funkcja synchronizacji została usunięta ze wszystkich urządzeń. W związku z tą zmianą dostęp do wiadomości będzie możliwy tylko z urządzenia, które odebrało wiadomość.
 • Wi-Fi WEP i TKIP: Począwszy od aktualizacji z maja 2019 r. (Windows 10, wersja 1903), przy łączeniu się z sieciami Wi-Fi zabezpieczonymi za pomocą WEP lub TKIP, które nie są tak bezpieczne jak te, które korzystają z WPA2 lub WPA3, pojawi się komunikat ostrzegawczy. W przyszłym wydaniu jakiekolwiek połączenie z siecią Wi-Fi przy użyciu tych starych szyfrów będzie niedozwolone. Routery Wi-Fi powinny zostać zaktualizowane, aby mogły korzystać z szyfrów AES, dostępnych w standardzie WPA2 lub WPA3.
 • Cortana: Cortana została zaktualizowana i udoskonalona w aktualizacji systemu Windows 10 z maja 2020 (Windows 10, wersja 2004). W wyniku wprowadzenia zmian niektóre umiejętności, z których wcześniej mogli korzystać konsumenci, w tym te dotyczące muzyki i połączonego domu oraz umiejętności dostarczane przez inne firmy, nie będą już dostępne. Szczegółowe informacje można uzyskać tutaj.
 • Pomocnik telefonu: Instalacja aktualizacji z października 2018 r. (Windows 10, wersja 1809) spowoduje usunięcie aplikacji Pomocnik telefonu z komputera użytkownika. Telefon komórkowy można zsynchronizować z komputerem w aplikacji Ustawienia na stronie Telefon. Oferuje ona wszystkie funkcje, które są dostępne w aplikacji Pomocnik telefonu.
 • Grupa domowa: Funkcja Grupa domowa zostaje usunięta wraz z aktualizacją z kwietnia 2018 r. (Windows 10, wersja 1803). Jednak użytkownicy mogą w dalszym ciągu udostępniać drukarki, pliki i foldery. Po zainstalowaniu aktualizacji w systemie Windows 10 element Grupa domowa nie będzie już widoczny w Eksploratorze plików, Panelu sterowania ani na ekranie menu Rozwiązywanie problemów (Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia > Rozwiązywanie problemów). Wszystkie drukarki, pliki i foldery udostępnione za pomocą funkcji Grupa domowa będą nadal udostępniane. Zamiast funkcji Grupa domowa do udostępniania drukarek, plików i folderów można teraz używać funkcji dostępnych domyślnie w systemie Windows 10:
 • Udostępnianie drukarek sieciowych
 • Udostępnianie plików w Eksploratorze plików
 • Użytkownicy konsoli Xbox 360 i funkcji Grupa domowa powinni zapoznać się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi przesyłania strumieniowego multimediów
 • Aplikacja Kontakty: W sekcji Konwersacje aplikacji Kontakty w systemie Windows 10 są widoczne wiadomości e-mail od kontaktów zapisanych na koncie usługi Microsoft 365 oraz kontach służbowych. Po zainstalowaniu aktualizacji z kwietnia 2018 r. (Windows 10, wersja 1803) w celu wyświetlania nowych wiadomości e-mail w aplikacji Kontakty, użytkownik musi mieć połączenie z Internetem i być zalogowany na koncie usługi Microsoft 365 bądź koncie służbowym w aplikacji Poczta, Kontakty lub Kalendarz. Wyświetlane będą tylko wiadomości e-mail przesłane na konta szkoły, pracodawcy i niektóre konta usługi Microsoft 365.
 • Aplikacja Czytnik: Aplikacja Czytnik została usunięta z systemu Windows 10 począwszy od aktualizacji Fall Creators Update (Windows 10, wersja 1709). Od tej pory zalecaną aplikacją do korzystania z plików PDF jest przeglądarka Microsoft Edge, która oferuje jeszcze większe możliwości, w tym udoskonalone ułatwienia dostępu, lepszą obsługę pisma odręcznego oraz wsparcie dla funkcji Zapytaj Cortanę. Analogicznie aplikacją zalecaną do odczytu plików XPS jest Przeglądarka plików XPS systemu Windows, zaś do przeglądania plików TIFF — Zdjęcia Windows. Należy pamiętać, że użytkownicy wcześniejszych wersji systemu Windows 10 mogą nadal korzystać z aplikacji Czytnik.
 • Windows Journal: Program Windows Journal został usunięty wraz z rocznicową aktualizacją systemu Windows 10 (Windows 10, wersja 1607). Po usunięciu programu Windows Journal nie będzie już możliwe otwieranie jego plików (pliki z rozszerzeniami JNT lub JTP). Zachęcamy do korzystania z programu OneNote, zamiast programu Windows Journal. Dodatkowe informacje na temat otwierania lub edytowania plików programu Windows Journal można znaleźć tutaj.
 • Windows Media Digital Rights Management (WMDRM): WMDRM nie jest już obsługiwany po zainstalowaniu rocznicowej aktualizacji systemu Windows 10 (Windows 10, wersja 1607). Nie można już odtwarzać plików muzycznych lub filmowych chronionych przy użyciu tej technologii zarządzania prawami. com/help/25975/windows-10-loss-music-video-anniversary-update">Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.
 • Poniższe zmiany mają wpływ na urządzenia, które są uaktualniane do systemu Windows 10 z systemu Windows 7, Windows 8 lub Windows 8. 1:

 • Windows Media Center: Jeśli korzystasz z systemu Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Pro z programem Media Center lub Windows 8. 1 Pro z programem Media Center i zainstalujesz system Windows 10, program Windows Media Center zostanie usunięty.
 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM): Funkcje oprogramowania MDM nie będą dostępne w wersji Windows 10 Home.
 • Gadżety pulpitu systemu Windows 7: Są one usuwane podczas instalacji systemu Windows 10.
 • Gry Pasjans, Saper i Kierki: Te wstępnie instalowane w systemie Windows 7 gry są usuwane podczas instalacji uaktualnienia do systemu Windows 10. Firma Microsoft wydała własne wersje gier Pasjans i Saper, o nazwach Microsoft Solitaire Collection i Microsoft Minesweeper.
 • Stacje dyskietek: Jeśli korzystasz ze stacji dyskietek USB, musisz pobrać najnowszy sterownik z witryny Windows Update lub z witryny internetowej producenta.
 • Jeśli w systemie jest zainstalowany pakiet Podstawowe programy Windows Live, aplikacja OneDrive zostanie usunięta i zastąpiona wersją Inbox.
 • Pliki symboli zastępczych usługi OneDrive: Pliki symboli zastępczych usługi OneDrive nie są obsługiwane w systemie Windows 10. W systemie Windows 8. 1 symbole zastępcze były wyświetlane dla plików dostępnych w usłudze OneDrive, ale nie na lokalnym dysku twardym urządzenia. W systemie Windows 10 użytkownicy mogą wybrać foldery do synchronizacji w ustawieniach usługi OneDrive.
 • Przyciąganie: W trybie tabletu funkcja przyciągania obsługuje jedynie dwie aplikacje.
  • Zestaw DELL Inspiron One 2320

  Niedostępny

  Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

  • Opis i specyfikacja
  • Opinie

   Procesor

  • Procesor

   Intel Core i3-2100

  • Częstotliwość taktowania [GHz]

   3. 1

  • Liczba rdzeni

   2

  • Pamięć podręczna procesora

   3 MB

   Pamięć

  • Pamięć RAM

   4 GB DDR3

  • Typ pamięci RAM

   DDR3

  • Pamięć RAM (maksymalna)

   4 GB

   Napędy i dyski

  • Ilość dysków

   1

  • Rodzaj dysku

   HDD (tradycyjny; magnetyczny)

  • Dysk HDD

   1 TB

  • Napędy optyczne

   DVD Super-Multi Dual-Layer

   Obraz i dźwięk

  • Grafika

   Nvidia GeForce GT 525M

  • Rodzaj karty graficznej

   Dedykowana

  • Karta graficzna

   Nvidia GeForce GT 525M

  • Karta dźwiękowa

   Zintegrowana

   Obudowa i zasilanie

  • Rodzaj obudowy

   Zintegrowana z monitorem

   Oprogramowanie

  • System operacyjny

   Windows 7 Home Premium

   Komunikacja

  • Łączność bezprzewodowa

   Bluetooth WiFi 802. 11 a/g/n

  • Karta sieciowa przewodowa

   10/100/1000

   Złącza

  • Złącza na panelu tylnym

   1x D-Sub (VGA)

  • Inne

   HDMI 1 x RJ-45 (LAN) 1 x wejście na mikrofon 1 x wyjście na słuchawki 6 x USB 2. 0

   Urządzenia peryferyjne

  • Klawiatura

   TAK

  • Mysz

   TAK

   Monitor

  • Rodzaj monitora

   LCD

  • Monitor

   22. 5" (1920 x 1080),

  • Przekątna ekranu [cal]

   22. 5

  • Rozdzielczość

   1920 x 1080

  • Wbudowane głośniki

   TAK

  • Inne

   Dotykowy interfejs użytkownika Dell Stage

   Ogólne

  • Rodzaj komputera

   All-In-One

  • Przeznaczenie

   Do domu i multimediów

  • Wyposażenie

   Czytnik kart pamięci 8-in-1 Klawiatura bezprzewodowa Mysz bezprzewodowa Przewód zasilający TV DVB-T tuner Zintegrowana kamera

  • Okres gwarancji

   24 miesiące

  • Miejsce realizacji

   Autoryzowany serwis producenta

  • Szczegółowe warunki gwarancji

   Na stronie producenta/importera

  Kupiłeś ten produkt?Oceń go!

  Średnia ocen: 0

  Opinie potwierdzone zakupem (0)

  Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

  Średnia ocen: 0

  Niedostępny

  Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

  Inspiron Mini 10 w końcu pojawił się na stronie Della21. 02. 2009 18:00

  Na stronie Della nareszcie pojawiły się oficjalna specyfikacja oraz zdjęcia nowego netbooka Mini 10. Będzie on dostępny w kilku kolorach i według producenta ma sobie radzić z filmami w rozdzielczości 720p.

  Na stronie Della nareszcie pojawiły się oficjalna specyfikacja oraz zdjęcia nowego netbooka Mini 10. Będzie on dostępny w kilku kolorach i według producenta ma sobie radzić z filmami w rozdzielczości 720p.

  Poza tym wszystko jest raczej standardowe - 1GB pamięci RAM, dysk twardy o maksymalnej pojemności 160GB, WiFi, Bluetooth 2. 1 oraz ekran o przekątnej 10. 1". Szczególną uwagę zwraca klawiatura, której wymiary odpowiadają 92% standardowej klawiatury używanej w większych laptopach. Jest to zresztą ta sama, która jest użyta w Asusie Eee PC 1000HE.

  Poza tym jeszcze wielodotykowy trackpad oraz opcjonalnie WWAN i tuner TV. Do wyboru pozostaje jeszcze 3-komorowa (ok 3 godzin) lub 6-komorowa (ok 6. 5 godziny) bateria. pl/Zi9iZy5wdQhYCyxKGgx4HRtTeBBcVXZLTEtgWxo4dVwPEW5MGh50HklHKhUaFnUAFhouHhoHMQ8WCz1XRRk9S0Q"/>

  Niestety nie udało mi się odnaleźć ceny na stronie Della. [block position="inside"]3979[/block]

  Szczegółowa specyfikacja Dell Inspiron Mini 10

  Bezpośredni link do pobrania Szczegółowa specyfikacja Dell Inspiron Mini 10

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szczegółowa specyfikacja Dell Inspiron Mini 10