Podręcznik opisu sprzętu Haier L40k30b

Podręcznik opisu sprzętu Haier L40k30b to dokument, który zawiera szczegółowe opisy sprzętu, takie jak wygląd, wymiary, dane techniczne i wiele innych. Jest to przydatne, gdy chcesz wiedzieć, jak działa dany sprzęt i do czego może być używany. Podręcznik opisu sprzętu Haier L40k30b zawiera także kroki, które należy wykonać, aby uruchomić sprzęt. Podręcznik zawiera również informacje na temat bezpieczeństwa, takie jak zalecenia dotyczące przechowywania, obsługi i konserwacji sprzętu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik opisu sprzętu Haier L40k30b

pralki Haier są produkowane przez chińską firmę. W Rosji nie są tak popularne jak „Samsung”, „Electrolux”, „Bosch”. Jeśli jednak badać opinie właścicieli, staje się jasne, że urządzenia te są godne uwagi. Prawie wszystkie modele produkowane są w pierwotnym projekcie, który jest bardziej zgodny z drogich opcji. Specyfikacje również na wysokości.

Warto zauważyć, że pralki Haier mieć dużo okresie gwarancji (3 lata). Jest to dowód jakości i niezawodności. Elementy modelu linii mają wysokie i niskie obciążenie. Urządzenia różnią się wielkością. Co do zasady, wysokość wszystkich standardu, ale głębokość może się zmieniać. Istnieje kilka modeli, które są wyposażone w suszenie. Większość kupujących twierdzą, że pralki marki działać bezawaryjnie przez 5-7 lata.

producent

historia marki Haier rozpoczyna się na początku XX wieku. Jednakże, jeżeli znak towarowy reprezentowane chłodziarek tylko. Firma nie wypadła bardzo dobrze, a na początku lat 80. rozpoczął się proces upadłości. W 1984 roku zdecydowano się przenieść Nadzorcza „Qingdao” spółki do innego menedżera. To było wtedy i tam był znany wszystkim marki Haier, która języku rosyjskim oznacza „morze”. Działalność firmy rozpoczęła się stopniowo rozwijać. W uzupełnieniu do lodówki, nie było telefonów, telewizorów i innych urządzeń gospodarstwa domowego.

pralki Haier nie będziemy tylko w Chinach, ale także w zakładach produkcyjnych, które znajdują się w innych krajach, takich jak Ameryka, Filipin, Indonezji, Afryce, a nawet w Rosji. Zakład, który wypełnia rynek krajowy w sprzęt wysokiej jakości z Haier, znajduje się w mieście Naberezhnye Chelny.

Najlepsze modele

Haier w całej swej znacznej pracy przyniosła wiele różnych modeli pralek. Niektóre z nich natychmiast stała się popularna i zasłużenie nosi tytuł najlepiej.

Istnieją jednak przypadki, że opinia większości określone na niepowodzenie. Na przykład, taki model jest uważany Haier HW60-10266A. Jest bardzo źle do płukania proszek, więc zawsze muszą zawierać recyklingowi trybów oddzielnie pochodny dodatkowe płukanie. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę cały zakres, warto zauważyć, że opcje, które są godne uwagi, dużo więcej. Więc spójrzmy na najlepszych pralek Haier. com/images/17/36/1736ca5f7e060ecf. jpg" title="HAIER opinie pralka"/>

 • HW60-1082S – wielki wzór oszczędność miejsca. W okresie do 6 kg. Maksymalna prędkość wirowania w cyklu wirowania – 1000 obrotów na minutę. Automatyczne programy – 12. Istnieje opcja usuwania plam. Przybliżony koszt – 30. 000 rubli.
 • HW60-12266AS – idealny dla rodzin z 3-5 osób. W jednym cyklu można przemyto 6 kg obciążenia (maksimum). Bęben obraca się z prędkością 1200 obr. / Min. Rodzaj obciążenia – koło. Oprócz standardowych programów, istnieją tryby prania odzieży sportowej i odzieży dziecięcej. Jest sprzedawany średnio 25.
 • HWD70-1482S marki Haier – pralka (instrukcja dostępna w zestawie), który jest wyposażony w inteligentne sterowanie. W czasie, można przemyć w celu 7 kg. Są suszenia. Ze swojej pracy wysokiej jakości, zalecanym obciążeniu ponad 4 kg. Tryby mycia – 12. Dodatkowe funkcje: zabezpieczenie przed przegrzaniem i wycieku, zabezpieczenie przed dziećmi, czystkami bębna. Koszt tego modelu w przedziale od 50.

zalety

Urządzenia marki Haier mają wiele zalet. Spójrzmy na najważniejsze z nich.

 • Oryginalny nowoczesny design, porównać ją wyłącznie z drogich opcji.
 • Wysoka efektywność mycia klasa i moc – A.
 • Szeroka gama modeli. Są one dostępne w różnych rozmiarach.
 • Dostępność centrów serwisowych, niedrogich części zamiennych.
 • Gospodarka.
 • Okres gwarancji silnika – 12 lat.
 • Cena. W zależności od wyposażenia, waha się od 25000 do 70000 rubli.
 • Duża liczba automatycznych programów.
 • Autodiagnostyki, ale naprawa maszyn myjących Haier lepiej zaufać tylko profesjonalistów.
 • Optymalny bilans jakości i kosztów.
 • Opcjonalnie automatyczne określanie ilości wody i detergentu.
 • braki

  Niestety, komentarze na produkty dostępne również Haier. Producent i choć stara się je naprawić, ale wszystkie te same wady pozostają. Najważniejszy jest małżeństwo fabrycznych. Kupcy twierdzą, że gdy był jeszcze na gwarancji, może nie Haier pralki. Recenzje właścicieli, którzy nie mają szczęście do czynienia z takim problemem, zapewnił, że centra serwisowe wystarczająco szybko reagować na takie wnioski.

  Niektóre modele są zdenerwowany kupujących brakuje możliwość wyboru własnego prędkość wirowania oraz dodatkowe płukanie. Niestety, ta ostatnia opcja nie jest włączona do wszystkich urządzeń Haier.

  Wielu właścicieli zauważyli, że czasami standardowy cykl prania nie jest wystarczająco dobrych rzeczy płukania. Również zwrócił uwagę na fakt, że wirowanie z maksymalną prędkością może spowodować poważne deformacje tkanek. com/images/e6/60/e660788a7e0c0ed0. jpg" title="Błędy pralka Haier"/>

  Haier błąd pralka

  Wszystkie samochody wyposażone są w system autodiagnostyki Haier. Informacje wyświetlane są za pomocą specjalnego kodu.

  ERR1 – nie uruchamia maszynę (zawiesi).

  ERR2 – naruszenie kanalizacji.

  ERR3 i Err4 – Problemy z gorącą wodą.

  Err5 – nie woda jest pompowana do urządzenia.

  ERR6 i Err7 – awaria obwodu modułu.

  Err8 i ERR9 – kontrola poziomu wody czujnik zniszczeń.

  Err10 – upaść wody systemie Bay.

  UNB – niewyważenie bębna.

  EUAR – zepsuł panel sterowania.

  Bez soli – detergent nie spełnia lub jest całkowicie nieobecna. com/images/6a/9c/6a9cd1ff7e210ed4. jpg" title="Naprawa pralek haier"/>

  Pralka Haier: Opinie

  Ufając opinie właścicieli, możliwe jest dokonanie jednoznacznego wniosku: marka pralka Haier zasługują aby być liderami na rynku krajowym. doskonale pasują one do każdego wnętrza dzięki oryginalnej konstrukcji. Do mycia jakościowe opracowane ponad 10 automatycznych programów, które są dostosowane do niektórych rodzajów tkanin. W czasie pracy urządzenia jest praktycznie nie emitują niepotrzebne dźwięki, są najbardziej ekonomiczne i niezawodne. W internecie, oczywiście negatywne komentarze, ale są one rzadkie. Zazwyczaj są one napisane przez ludzi, którzy posiadają urządzenia z wad produkcyjnych.

  STEROWANIE ZDALNE OBSŁUGA KLIMATYZATORA WAŻNE: Jeżeli klimatyzator został przechylony na bok, odczekać 24 godziny zanim włączy się go ponownie, aby umożliwić powrót oleju do sprężarki. Zapobiegnie to wcześniejszemu uszkodzeniu urządzenia. Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Haier w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf. Instrukcja obsługi VCR Grundig 440 HI FI.. Menu główne 3.. Podłączanie urządzeń do internetu 6.. TEMP-- klawisz zmniejszania temperatury.. Przy pierwszym użyciu postępuj zgodnie z instrukcją: a) Włącz guzik zasilania pojazdu znajdujący się na pulpicie auta.. Kontakt — dział obsługi klienta Informujemy, że obsługa Twojego zgłoszenia telefonicznego będzie w języku angielskim (przez telefon i e-mail).. Aby korzystać z wszystkich opcji należy zaktualizować przeglądarkę lub pobrać inną. INSTRUKCJA OBSŁUGI PILOTA 2. 4 G wersja z przyciskiem CODE.. Przejrzyj i pobierz plik PDF, znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj opinie użytkowników. instrukcja obsŁugi pojedynczego klimatyzatora typu split z inwerterem na gaz r410a / r410a zalecenia dot.. Najlepsze instrukcje obsługi to takie, które prócz odpowiedniej treści merytorycznej związanej z danym zagadnieniem zawierają. Pilot HAIER do systemu klimatyzacji Dostępność w ciągu 24/48 godz.. Poszukuje instrukcji obsługi magnetowidu GV 440 HI FI nie potrzfie ustawic programowania oraz czasu na magnetowidzie prosze o pomoc..

  Dział obsługi klienta i techniczny.

  TV JVC LT-24VH30K szukam instrukcji obslugi, interesuje symbol pilota fabryczny dim 16 Lip 2019 (6) Instrukcje obsługi.. instalacjiNa stronie znajdziesz instrukcje w języku polskim do pobrania bezpłatnie.. Pilota jest oryginalny posiadam instrukcje w języku niemieckim i angielskim ale niestety nic mi to nie pomagaLG Instrukcje Obsługi: Pobierz materiały dotyczące produktów LG JavaScript jest wyłączony, włącz JavaScript, aby korzystać ze wszystkich możliwości strony.. Dioda świec ąca u żyta do sygnalizacji w procedurach obsługi pilota jest umieszczona pod przyciskiem POWER (patrz rysunek pilota str. 2).. Wybierz przycisk wyboruWyposażenie pilot, 2 baterie AAA do pilota, obrotowa podstawa, instrukcja obsługi w języku. polskim, karta gwarancyjna Jakość obrazu Telewizor Czytaj całość » poniedziałek, 21 października 2013 gsmManiaK. pl• Pilot zdalnego sterowania • Baterie do pilota • Kabel HDMI • Instrukcja obsługi PRZEZNACZENIE ROZPAKOWANIE PANEL PRZEDNI ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA (Producent zastrzega sobie prawo do zmiany zawartości opakowania) 1 2 3 4Zastosowana niewielka ilość przycisków oraz ich proste oznaczenia sprawiają, iż pilot jest łatwy w obsłudze.. Naciskaj by zmniejszyć żądaną temperaturę wewnątrzForum dyskusyjne o instrukcja obsługi, instrukcja obsługi do, instrukcja obsługi pdf, instrukcja TV, instrukcje, X..

  ... Internetowa baza instrukcji obsługi.

  Odbiór sygnału potwierdzony jest sygnałem UWAGA Klimatyzator nie będzie działać, jeżeli zasłony, drzwi lub inne elementyInstrukcja obsługi jest zbiorem wyjaśnień i zasad oraz różnych przepisów ustalających sposób postępowania w danej dziedzinie lub sytuacji.. ⇈ Dowiedz się jak korzystać z danego urządzenia, by go nie uszkodzić Jeżeli informacje z instrukcji nie pomogły Ci, to skorzystaj z sekcji Q&A, by zadać nam pytanie i uzyskać szybką pomoc ☺OBSŁUGA PILOTA BEZPRZEWODOWEGO Położenie pilota bezprzewodowego: Używaj pilota w dystansie nie przekraczającym 8m od urządzenia, wskazuj pilotem w kierunku urządzenia.. AGD Instrukcje Obsługi Anonymous 21 Paź 2010 15:26 Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 585 Pralka automatyczna Haier HDS 1000 TXVE- instrukcja PLHaier Lodówka manuals.. Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). Kuchenka mikrofalowa Haier Haier EB-3190EG Instrukcja obsługi w języku angielskim.. Instrukcja bezpieczeństwa 9..

  Im prostsza instrukcja tym bardziej zrozumiała dla użytkownika.

  2. 1 Wprowadzanie kodu Naci śnij przycisk i trzymaj aż dioda mignie 3 razy.. eksploatacji specyfikacje i dane techniczne (w zaleŻnoŚci od modelu) instrukcja eksploatacji opis elementÓw klimatyzatora korzystanie z pilota czyszczenie i konserwacja problemy/rozwiĄzania zalecenia dot.. Bezpieczna płatność.. NAZWY W opcji „Nazwy" do każdego numeru kanału można przypisać tekst (duże litery oraz cyfry), maksymalnie 16 znaków w dwóch linijkach po 8 znaków.. Szanowni Państwo, w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 w znacznym stopniu utrudniającą pracę techników w terenie informujemy, że czas napraw naszych urządzeń może ulec wydłużeniu. Instrukcja obsługi Haier AS09GS1ERA Klimatyzator.. Nie znalazłeś instrukcji, którą potrzebujesz?. Instrukcja obsługi Urządzenie; Ad: 1: Instrukcja obsługi Haier 0010515194: Haier 0010515194INSTRUKCJA OBSŁUGI - Pilot wielokanałowy PIL-19DLT/PIL-99DLT 9.. Znajdź swój Lodówka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu. INSTRUKCJA PILOTA..

  Podkreślenie (kursor) wskazuje miejsce, Instrukcja obsługi Haier A3FE742CGBJ Lodówko-zamrażarka.

  Pilot Strona domowa: szybki powrót do st rony domowej Menu: (µvl i µ Ì Ì v]XW ÌÇls}Á}W}v}u}ÁU Ì Ìµl]Áv]}P u ÁU ÁÇ] v] vP wU}Ì} s (µvl i Xszukanego typu pilota, spróbuj funkcji „wyszukiwania kodu" (pkt.. Wyświetlacz pilota KT-1000 został zaprojektowany tak by pokazać wszystkie potrzebne informacje jednocześnie zachowując dużą czytelność. Dodatkowo, zamówienia można składać za pośrednictwem poczty e-mail wysyłając wiadomość na adres [email protected] oraz telefonicznie pod numerem (+48)602 237 012.. Poinformuj nas, a my postaramy się dodać brakującą instrukcję. Z tej instrukcji dowiesz się, jak wykorzystać wyjątkowe możliwości Twojego dekodera.. 20 Lip 2019 00:41 840: 6: 20 Lip 2019 00:41Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. TEMP + - klawisz zwiększania temperatury.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów. Pobierz za darmo instrukcje obsługi PDF Na VideoTesty. pl szybko wyszukasz instrukcje do ponad 26 tysięcy produktów!. Naciskaj by zwiększyć żądaną temperaturę wewnątrz pomieszczenia lub zmienić ustawienia czasu (TIMER) w kierunku zgodnym z ruchem zegara.. Instrukcja i pomoc techniczna..


  Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

  FIRMA

  • O firmie Haier
  • Haier Group
  • Newsletter
  • Investor relations
  • Kodeks Etyki

  Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

  Podręcznik opisu sprzętu Haier L40k30b

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik opisu sprzętu Haier L40k30b

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik opisu sprzętu Haier L40k30b