Podręcznik instalacji i aktywacji Calcana Sr 80

Podręcznik instalacji i aktywacji Calcana Sr 80 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą instalować i aktywować system Calcana Sr 80 w swoim domu lub środowisku biznesowym. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i aktywacji systemu, a także wskazówki dotyczące jego obsługi. Podręcznik jest napisany w jasny i przystępny sposób i zawiera wszystkie potrzebne informacje, aby użytkownik mógł szybko i bezproblemowo zainstalować i aktywować system.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji i aktywacji Calcana Sr 80

Wszystkie komputery HP dostarczone z systemem Windows 11 zostaną aktywowane automatycznie po podłączeniu do Internetu. W przypadkuzainstalowania innej wersji systemu Windows 11 może być konieczna ponowna aktywacja systemu Windows. Mogą również wystąpićsytuacje, gdy system Windows będzie wymagać ponownej aktywacji, nawet jeżeli został on już wcześniej aktywowany.

Wersję systemu Windows 11 można zmienić, wprowadzając nową licencję cyfrową klucza produktu. Na przykład można uaktualnićsystem do wersji Windows 11 Pro z Windows 11 Home. Licencję cyfrową lub klucz produktu można uzyskać przy zakupie systemuoperacyjnego lub komputera zawierającego system operacyjny w sklepie lub w Internecie. Po wprowadzeniu nowej licencji cyfrowejlub klucza produktu system ponownie aktywuje się za pomocą tej licencji cyfrowej lub klucza produktu.

Terminologia związana z aktywacją systemu Windows

Poniżej przedstawiono terminologię stosowaną podczas procesu aktywacji.

 • Licencja cyfrowa: Metoda aktywacji systemu Windows 11, która nie wymaga wprowadzania klucza produktu. Licencja cyfrowa jestdostarczana przez firmę Microsoft i wprowadzana do systemu BIOS. Może być również nazywana uprawnieniem cyfrowym.

 • Klucz produktu: Unikatowy, 25-znakowy kod używany do aktywacji systemu Windows. Klucz jest wpisywany ręcznie do systemu operacyjnego,a system Windows 11 aktywuje się za pośrednictwem Internetu po zweryfikowaniu klucza produktu.

  Umowa Licencyjna Użytkownika Oprogramowania (EULA): Umowa, którą trzeba zaakceptować, aby korzystać z produktu.

  Certyfikat autentyczności (COA): Metoda identyfikacji potwierdzająca, że system Windows nie jest sfałszowany ani skopiowany.Certyfikat autentyczności to często etykieta z kodem kreskowym i kluczem produktu. Systemy dostarczane z licencją cyfrowąnie mają etykiety COA.

  Oryginalna etykieta Microsoft (GML): Etykieta na komputerach z zainstalowanym fabrycznie systemem Windows 11. Jako że komputernie ma etykiety z certyfikatem autentyczności, oryginalna etykieta Microsoft służy za oznaczenie, że komputer został dostarczonyz oryginalną kopią systemu Windows 11.

Aktywacja systemu Windows 11

System Windows 11 można aktywować tylko poprzez połączenie z Internetem (za wyjątkiem wersji systemu Windows 11 z licencjązbiorczą). Nie można aktywować systemu Windows 11 przez telefon.

Jeśli komputer ma licencję cyfrową, która została wprowadzona do systemu BIOS w procesie produkcji, system Windows 11 używatego klucza do aktywacji systemu Windows 11. Po połączeniu z Internetem aktywacja następuje automatycznie. Wszystkie komputeryHP sprzedawane z systemem Windows 11 zawierają licencję cyfrową w systemie BIOS.

Jeśli system nie ma licencji cyfrowej w systemie BIOS, klucz produktu można wprowadzić ręcznie. System Windows 11 używa tegoklucza produktu do aktywacji. Po podłączeniu urządzenia do Internetu aktywacja jest wykonywana automatycznie, jeżeli użytkownikwpisał już klucz produktu.

Licencje cyfrowe i klucze produktu są unikalne i mogą zostać użyte do aktywacji tylko jednego systemu.

Jeżeli nie można połączyć się z Internetem w celu aktywacji systemu, oznacza to, że jest on w stanie odroczonej aktywacji.System Windows 11 w trybie odroczonej aktywacji nadal może być używany normalnie. Na pulpicie nie jest wyświetlany żaden komunikatinformujący o tym, że system Windows nie został aktywowany.

W rzadkich przypadkach zdarza się, że po połączeniu komputera z ważną licencją cyfrową lub kluczem produktu z Internetem niemożna aktywować systemu Windows. Po połączeniu z Internetem system Windows wychodzi ze stanu aktywacji odroczonej i oczekujeaktywacji. W prawym dolnym rogu pulpitu wyświetla się jasnoszary komunikat, informujący o tym, że system Windows nie zostałaktywowany. Ponadto wyłączone są różne funkcje personalizacji. Na przykład użytkownik nie może zmienić tła pulpitu. Najprostszymrozwiązaniem jest nawiązanie połączenia z Internetem, zapewnienie dostępu do witryny internetowej Microsoft i poczekanie,aż system zakończy proces aktywacji.

Jeżeli w systemie nie ma ważnej licencji cyfrowej lub klucza produktu, system Windows 11 nie może zostać aktywowany.

Aktywacja systemu Windows 11

Ważna licencja cyfrowa lub klucz produktu

Połączenie z Internetem

Aktywacja

Tak

Automatyczny

Nie

Odroczona aktywacja

Nieaktywowany, ale w pełni funkcjonalny

Tak, ale nieaktywowany

Nie uaktywniony

Nieaktywowany; został wyświetlony komunikat na pulpicie

Funkcje personalizacji są zablokowane.

Wprowadzanie klucza produktu Windows 11

Klucz produktu Windows 11 jest zawarty w fizycznych i cyfrowych kopiach systemu operacyjnego Windows 11 sprzedawanych przezautoryzowanych sprzedawców detalicznych (w tym w Microsoft Store) oraz wybranych nowych lub odnowionych urządzeniach. Tenklucz produktu może służyć do aktywacji systemu Windows.

System Windows 11 można zainstalować w komputerze bez klucza produktu lub licencji cyfrowej, ale nie można go aktywować bezklucza produktu lub licencji cyfrowej. W prawym dolnym rogu pulpitu wyświetla się jasnoszary komunikat, informujący o tym,że system Windows 11 nie został aktywowany.

Aby aktywować Windows, należy zakupić ważną licencję na system Windows 11. Klucz produktu złożony z 25 znaków można wprowadzićręcznie podczas instalacji systemu Windows 11 lub po jej zakończeniu.

 1. Aby otworzyć okno System, naciśnij jednocześnie klawisze Windows + i.

  Kliknij Aktywacja.

  Obok opcji Zmień klucz produktu kliknij Zmień.

  Wprowadź 25-znakowy klucz produktu w polu Klucz produktu, a następnie kliknij Dalej.

   W przypadku zestawu detalicznego systemu Windows 11 klucz produktu można znaleźć na etykiecie Certyfikatu autentyczności (COA)systemu Windows 11. Naklej etykietę COA systemu Windows 11 na komputerze – ta informacja może być przydatna w przyszłości.

   Jeśli system Windows 11 został kupiony przez Internet, numer produktu może się znajdować w wiadomości e-mail odebranej pozakupie i pobraniu systemu Windows 11.

   System Windows automatycznie sprawdza, czy klucz produktu jest prawidłowy.

   Jeżeli zostanie wyświetlony komunikat Kontrola konta użytkownika, wpisz hasło lub potwierdź.

   Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć aktywację.

Powody, dla których system Windows 11 może wymagać ponownej aktywacji

W przypadku nabycia komputera z systemem Windows 11 komputer może wymagać aktywacji przez witrynę internetową Microsoft znastępujących przyczyn.

  Aktualizowanie posiadanej wersji systemu Windows; na przykład przejście z systemu Windows 11 Home na Windows 11 Pro.

  Ponowna instalacja systemu Windows 11 od firmy Microsoft lub z dostarczonego nośnika odzyskiwania HP.

  Zainstalowanie określonego sterownika lub oprogramowania.

  Odinstalowywanie pewnych programów lub plików należących do systemu operacyjnego.

  Wymiana elementu sprzętowego, takiego jak płyta systemowa.

  Aktywacja systemu po ponownej instalacji systemu Windows 11

  Od czasu do czasu może być konieczna ponowna instalacja systemu Windows 11.

  Jeśli system ma licencję cyfrową, nowa kopia systemu Windows 11 jest aktywowana automatycznie po połączeniu z Internetem.Przed ponowną instalacją systemu Windows 11 należy powiązać konto Microsoft z licencją cyfrową, aby zapobiec problemom z aktywacją.

  Jeżeli system został aktywowany za pomocą ręcznie wpisanego 25-znakowego klucza produktu, konieczne będzie ponowne wpisanietego klucza w komputerze.

  Potwierdzanie aktywacji systemu Windows 11

  Sprawdź, czy aktywacja systemu Windows powiodła się.

   Stan aktywacji jest wyświetlany obok opcji Stan aktywacji.


   Search:Search area:

   MarkaModelJednostkaDziałanie

   Procedura

   Nie jesteś zalogowany/a.  System działa teraz w trybie DEMONSTRACYJNYM, gdzie cyfry są zastąpione znakiem XZa 49 EUR otrzymasz dostęp do systemu bez tego ograniczenia.  Płatność może być zrealizowana kartą kredytową lub przelewem bankowym. Aby dokonać zakupu, kliknij w Kup i natychmiast otrzymasz logowanie do bazy danych procedur diagnostycznych.

   ZalogujKup

   Uwaga:
   - dostosowanie możliwe jest w zależności od wyposażeniapołączyć się z jednostką sterującą XX - centralna instalacja el. XX - Dostosowanie kanał XXpodać wartość: Natężenie światła naturalnego po aktywacji funkcji Coming Home i Leaving Home
   zakres: X - X
   np. : Natężenie światła naturalnego po aktywacji funkcji Coming Home i Leaving Home = X podajć jako XXXXX

   Przetestować
   Zapiszwyłączyć zapłon na XXs

   Drogi Użytkowniku,

   klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”  zgadzasz się, aby serwis Ceneo. pl sp z. o. i jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo. pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie Ceneo. pl.

   Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi Ceneo. pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.

   Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. pl. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii oraz na wykorzystywanie ich do dopasowywania treści marketingowych i reklam, o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce Plików Cookies.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo. pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.Więcej o plikach cookies, w tym o sposobie wycofania zgody, znajdziesz tutaj.Pamiętaj, że klikając przycisk „Nie zgadzam się” nie zmniejszasz liczby wyświetlanych reklam, oznacza to tylko, że ich zawartość nie będzie dostosowana do Twoich zainteresowań.

   Nie zgadzam się

Podręcznik instalacji i aktywacji Calcana Sr 80

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji i aktywacji Calcana Sr 80

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji i aktywacji Calcana Sr 80