Podręcznik inżynierski Fujitsu Fi 819prb

Podręcznik inżynierski Fujitsu Fi 819prb to wszechstronny przewodnik dla inżynierów, który zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i konserwacji systemu Fujitsu Fi 819prb. Książka zawiera szczegółowy opis systemu, w tym informacje o jego architekturze, wyjściach i wejściach, oprogramowaniu i komponentach. Książka zawiera także praktyczne wskazówki dotyczące instalacji, konfiguracji i konserwacji systemu, a także informacje o rozwiązywaniu problemów. Podręcznik inżynierski Fujitsu Fi 819prb jest niezbędnym narzędziem dla inżynierów, którzy potrzebują szybkiego i wygodnego dostępu do informacji o systemie Fujitsu Fi 819prb.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik inżynierski Fujitsu Fi 819prb

Kawitacja jest główną przyczyną awarii systemów pompowych – a wysokie temperatury w układach kotłów parowych zwiększają ryzyko jej wystąpienia.

Uniknięcie kawitacji wymaga wzięcia pod uwagę ciśnienia dostępnego na wlocie pompy (A), aby zapewnić stan, w którym będzie ono większe od wymaganego (R), tzn. NPSHA > NPSHR (NSPH = ciśnienie na ssaniu netto).

Pobierz podręcznik

Nasz podręcznik pomoże Tobie zrozumieć najważniejsze aspekty Twojego projektu. Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci wiadomość e-mail zapewniającą natychmiastowy dostęp do materiałów.

Para wodna, woda, olej?

W zależności od zapotrzebowania na ciepło, kotły dzielą się na trzy główne grupy. Jedna z nich to kotły parowe, które są stosowane ze względu na wysoką zawartość ciepła przemiany fazowej. Dowiedz się więcej o nich, jak również o kotłach oleju termalnego i gorącej wody.

Korzyści wyeliminowania zaworów sterujących

Brak strat ciśnienia w zaworach zasilających, zasilanie kotła dostosowane do zużycia pary wodnej i oszczędności energii podczas pracy pompy:

Korzyści z bezpośredniego sterowania poziomem w kotle za pomocą pomp o zmiennej prędkości są znaczące. Faktycznie zaoszczędzone kwoty pieniędzy równają się cenie drogiego zaworu zasilającego wraz z jego kosztami utrzymania.

 • Zdjęcie oferty: Podręcznik inżynierski tom II, Stefan Bryła

O przedmiocie

Podręcznik inżynierski, tom II, prof. Dr inż. Stefan Bryła

Tom II - mosty - statyka budowli

 • Stan: Używany Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza-BJęzyk: polskiOkładka: twardaCzas wydania: 1800-1950Oryginalność: oryginałTytuł: PodręcznikinżynierskiAutor: StefanBryłaRok wydania: 1928

Podręcznik inżynierski tom IV, Stefan Bryła

  Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza-BJęzyk: polskiOkładka: miękkaCzas wydania: 1800-1950

  Licytacja

  90 zł

  0 osób licytuje

  Stare Babice

  Wiktor Wołkow Fotografie

  Okładka: twarda z obwolutąCzas wydania: po 1950

  Panel sterowania szyberdachem Honda Civic VI

  Producent części: Honda (oryginalne OE)Funkcje: szyberdachTyp samochodu: Samochody osoboweStrona zabudowy: przód
Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
  Kolekcje i sztukaDesign i AntykiAntykwariatKsiążkiSztuka i kultura

  Nowy standard skanowania biznesowego

  Seria Fujitsu fi-8000, wiodących na rynku skanerów dokumentów, stale ewoluuje ipozostaje najnowocześniejszą technologią zaprojektowaną z myślą o sprostaniuwspółczesnym wyzwaniom biznesowym i tworzeniu trwałej wartości.

  Nasz przełomowy system Clear Image Capture zapewnia jakość obrazu przewyższającą innedostępne technologie, co skutkuje wiodącymi w branży wskaźnikami dokładności OCR.Oprogramowanie PaperStream IP optymalizuje pliki wyjściowe, zapewniając szybszą i tańsząobsługę. Ponadto seria fi-8000 może z łatwością skanować najszerszy zakres typówdokumentów – od 20 g/m2 do 465 g/m2, karty lub broszury ogrubości do 7 mm.

  Dzięki 32 new patentsǂ, innowacje, które wprowadziliśmy w tym najchętniejwybieranym na świecie rozwiązaniu do skanowania, dają w efekcie produkt, na którymmożna zawsze polegać. Zapewniono mniejsze zużycie energii i najnowocześniejszą automatycznąkontrolę separacji, konsekwentne i optymalne podawanie. I pionierska technologiamonitorowania obrazu zapewniają bezpieczne skanowanie i ochronę paszportów, broszurlub mieszanych partii dokumentów, nawet z dołączonymi etykietami lub zdjęciami.

  ADF na 100 arkuszy i szybkość skanowania dwustronnego 50 str. /min w połączeniu z wielomadodatkowymi korzyściami związanymi z procesem sprawiają, że seria Fujitsu fi-8150 zapewnianiezrównaną wydajność. I ulepszone wykrywanie wielu arkuszy zapobiegają przestojomspowodowanym błędami podawania, zacięciami lub przekrzywieniem. Również czasarchiwizacji po skanowaniu jest skrócony. Nie musisz przygotowywać różnychtypów dokumentów w oddzielnych partiach, szybki czas uruchamiania orazscentralizowane zdalne monitorowanie i zarządzanie skanera zapewniają użytkownikom ciągłąpracę bez przestojów i pozytywne wrażenia z użytkowania.

  Seria uosabia również długoterminową przewagę strategiczną. Inteligencja organizacyjnajest wzbogacana przez skalowalne, zautomatyzowane przechwytywanie bogatszych, bardziejzróżnicowanych zestawów danych, dzięki czemu seria Fujitsu fi-8000 jestidealnym wyborem dla transformacji cyfrowej, od wczesnych do zaawansowanych etapów.

  ǂpatenty w toku

  Wydajność redefiniująca rynek

  Technologia Clear Image Capture

  Clear Image Capture (CIC) to przełomowa, opatentowana innowacja w technologii optycznej,debiutująca właśnie w serii Fujitsu fi-8000. Dokładne renderowanie obrazu i zapobieganieprzesunięciom kolorów zapewniają najlepsze wskaźniki dokładności OCR i jakość obrazu,która przewyższa możliwości standardowego CIS lub CCD. Dzięki wydajniejszejtechnologii optycznej, zużycie energii przy każdym skanowaniu jest mniejsze. CIC umożliwiarównież skanowanie najszerszej gamy typów dokumentów o gramaturze od 20do 465 g/m2 – w tym kopert A4, kart, paszportów lub broszur o grubości do 7 mm.

  Technologia, której możesz zaufać

  Automatyczna kontrola separacji

  Opatentowanaǂ automatyczna kontrola separacji zapewnia idealne podawanie, dziękiczemu organizacje mogą bez obaw skanować większe ilości i mieszane partie dokumentów.Wyczuwając ich wagę oraz automatycznie dostosowując i regulując moment obrotowy, urządzenieeliminuje błędy podawania i przestoje w skanowaniu. Zapewniona jest stabilność podawaniaróżnych formatów dokumentów i oszczędność czasu użytkowników– nie trzeba sortować dokumentów według typu. Pojemność automatycznegopodajnika (ADF) na 100 arkuszy i większa prędkość oznacza wydajniejsze skanowanie o dużejprzepustowości w grupach roboczych.

  Najlepsza ochrona papieru

  Seria Fujitsu fi-8000 chroni dokumenty przed uszkodzeniem dzięki innowacyjnej technologii.Opatentowany system monitorowania obrazu identyfikuje w czasie rzeczywistym przekrzywionedokumenty i zatrzymuje proces skanowania, zapobiegając ich uszkodzeniu 1.Wykrywanie opóźnień zapewnia, że dokumenty są podawane z oczekiwaną prędkością.

  Specjalistyczna funkcja skanowania paszportów

  Opatentowany ǂ mechanizm podawania zapewnia bezpieczne skanowaniepaszportów Z arkusza nośnego, a rozpoznawanie MRZ zapewnia zawsze dokładną ekstracjędanych osobowych. com/global/imagesgig5/img_fi-8150_features06_tcm100-6440531_tcm100-2750236-32. jpg" alt=""/>

  Niezrównana produktywność

  Ulepszone wykrywanie wielu arkuszy

  Eliminacja niepożądanych przestojów dzięki automatycznemu rozpoznawaniu i ignorowaniukart, naklejek i małych załączników. Nasza najnowsza technologia ǂ to coświęcej niż standardowe wykrywanie podawania wielu arkuszy. Urządzenie zatrzymuje się, gdypodczas podawania zostanie zidentyfikowane cokolwiek poza pojedynczym arkuszem.

  Wysoka prędkość, wyższa przepustowość

  Krótki czas uruchamiania i dwustronne skanowanie do 50 str. /min sprawiają, że seriaFujitsu fi-8150 zapewnia wysoce wydajny proces skanowania i najwyższą produktywność w grupieroboczej. Dodatkowo, połączenie USB 3. 2 i gigabitowej sieci LAN gwarantuje szybki transferplików.

  Wałki poliuretanowe

  Wałki poliuretanowe są odporne na wchłanianie oleju z papieru NCR, w przeciwieństwie dowałków EPDM, które mogą pęcznieć i wpływać na tempo podawania. Ich odpornośćpozwala unikać zacięć i zapewnia stałą wydajność podawania.

  Ergonomia odbiornika papieru

  Ergonomicznie zaprojektowany odbiornik papieru zapewnia precyzyjne układanie skanowanychdokumentów i ułatwia ich późniejsze archiwizowanie.

  ǂ patenty w toku

  Oprogramowanie podnoszące wydajność i produktywność

  PaperStream IP

  Sterownik skanera oczyszcza i optymalizuje obrazy dla plików wyjściowych,zapewniając szybszy dostęp do danych i niższe koszty przechowywania.

  PaperStream Capture

  Usprawnia i automatyzuje przechwytywanie informacji w obiegach dokumentów.

  PaperStream ClickScan

  Skanowanie za pomocą jednego przycisku. com/pl/products/computing/peripheral/scanners/business/paperstream/scanner-central/index. com/global/imagesgig5/scanner_central_admin_tcm100-4472085_tcm100-2750236-32. png" alt=""/>

  Scentralizowana administracja skanerem

  Skalowalne, zdalne zarządzanie nawet 1000 skanerów w czasie rzeczywistym. com/pl/products/computing/peripheral/scanners/business/paperstream/ps-ip-net/index. com/uk/imagesgig5/img_PaperStream_NX_Manager-logo500x400_tcm23-6039306_tcm23-2750236-32. png" alt=""/>

  Skanowanie w sieci

  Wybierz skaner poprzez PaperStream IP Net uzyskując elastyczną architekturę skanowania, aPaperStream NX Manager zapewni scentralizowane skanowanie oparte na serwerze.

  Usługi współtworzenia

  Do wsparcia integracji lub tworzenia niestandardowych rozwiązań.

  • Więcej
  Nazwa produktufi-8150
  Typ skaneraSkaner z automatycznym podajnikiem dokumentów ADF z opcją skanowania ręcznego i dwustronnego
  Skaner Grup Roboczych
  Pojemność podajnika ADF 100 x A4 80 g/m² Tryb skanowania Kolor, skala szarości, tryb monochromatyczny, wykrywanie automatyczne (kolor, skala szarości, trybu monochromatyczny)Rozdzielczość optyczna 600 dpiRodzaj przetwornika obrazu Monochromatyczny przetwornik CIS x 2Źródło światła 3-kolorowe diody LED (przód i tył)Szybkość skanowania (A4, orientacja pionowa)Skanowanie jednostronne: 50 arkuszy/min
  Skanowanie dwustronne: 100 obrazów/min
  Obsługiwane nośnikiFormaty standardoweA4, A5, A6, B5, B6, wizytówka, pocztówka, Letter, Legal i własne. Formaty niestandardoweMinimalne wymiary: 48 x 50 mm
  Maksymalne wymiary: 216 x 355. 6 mm
  A4 w orientacji pionowej (210 x 297 mm), Legal
  Maksymalna szerokość skanowanego nośnika: 240 mm
  Formaty skanowania ręcznegoZłożony A3, B4, Double Letter i pozostałe formaty wymienione powyżej. Formaty przy użyciu opcjonalnego arkusza nośnegoA3, B4, Double Letter, zdjęcia i pozostałe formaty wymienione powyżej. Gramatura papieru20 g/m² - 465 g/m²Skanowanie długich dokumentów6, 096 mmSkanowanie kartKarta zgodna z normą ISO7810 (85. 6 mm x 53. 98 mm)
  o maksymalnej grubości 1. 4 mm
   Niestandardowe nośnikiSkanowanie paszportów: wymagany arkusz nośny
  (paszport zgodny z normą ISO/IEC 7810 ID-3 o grubości 7 mm lub mniejszej, gdy otwarty z uwzględnieniem arkusza nośnego)
  Detekcja podwójnych pobrań TAKFunkcje przetwarzania obrazu Zaawansowana binaryzacja DTC, automatyczna detekcja koloru, automatyczny wybór profilu, automatyczny obrót, usuwanie elementów tła, detekcja pustych stron, uwydatnianie tekstu, przycinanie, niestandardowy obrót, derasteryzacja, prostowanie, dithering, usuwanie koloru (brak, czerwony, zielony, niebieski, biały, nasycenie, własny), dynamiczna binaryzacja (iDTC), naprawa i wypełnianie krawędzi, dyfuzja błędów, łączenie stron przedniej i tylnej, półtony, usuwanie otworów po dziurkaczu, uwydatnianie obrazu, przycinanie zakładek indeksowych, wyjście wielostrumieniowe, SDTC, dzielenie obrazu, odwzorowanie sRGB, statyczna binaryzacja, redukcja pionowych smug. Pliki wyjściowe PDF, przeszukiwalny PDF, PDF/A, TIFF, wielostronicowy TIFF, Bitmapa, JPEG, JPEG2000, PNG, Word, Excel, PowerPoint
  (w zależności od aplikacji)
  Sposób separacji dokumentów Rolka hamującaPrzewidywane dzienne obciążenie 8, 000Interfejs lokalnyPort USBUSB 3. 2 Gen 1/ 3. 0 / 2. 0 / 1. 1 (złącze typu B)Interfejs EthernetSpecyfikacja złącza Ethernet10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-TTyp złącza EthernetRJ-45Pamięć dla przetwarzania obrazu 512 MB Źródło zasilania Sieć ACWymagania dotyczące zasilania
  100V - 240V AC ±10% (50 / 60 Hz)Pobór mocy Użytkowanie21 W lub mniej
  17 W (w trybie Eco)
  Tryb uśpienia2. 0 W lub mniej (LAN)
  *Przy włączonej funkcji EEE (Power saving Ethernet) punktu dostępowego lub routera
  1. 4 W lub mniej (USB)
  Tryb gotowości0. 2 W lub mniejŚrodowisko pracy
  Zakres temperatury pracy5°C - 35°CZakres wilgotności podczas pracy15% - 80% (bez kondensacji)Kolor urządzeniaCzarny/jasnoszaryWymiary urządzenia (Wys. X Szer. x Gł. )300 mm x 170 mm x 163 mmWaga urządzenia (przybliżona)4. 0 kg Zgodność z przepisami ochrony środowiska i prawemENERGY STAR® / RoHSRekomendowany sterownik dla systemu WindowsPaperStream IP (TWAIN)
  PaperStream IP (TWAIN x64) dla 64-bitowych aplikacji
  PaperStream IP (ISIS)
  Pozostałe dostępne sterownikiSterownik skanera dla systemu Linux (32 bit / 64 bit) [SANE]
  Sterownik skanera dla systemu macOS
  OprogramowaniePaperStream Capture
  PaperStream ClickScan
  PaperStream NX Manager
  Software Operation Panel
  Error Recovery Guide
  Scanner Central Admin
  fi Series Online Update
  Standardowa gwarancja rocznaWymiana w następny dzień roboczy.
  Ważna przez rok od daty zakupu skanera.
  Obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz pokrycie kosztów nadania zwrotnego i wysyłki.
  Zawarta w cenie nowo zakupionego skanera.

Podręcznik inżynierski Fujitsu Fi 819prb

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik inżynierski Fujitsu Fi 819prb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik inżynierski Fujitsu Fi 819prb