Podręcznik inżynierski Craftsman 919 724700

Podręcznik inżynierski Craftsman 919 724700 to kompletne i wyczerpujące źródło informacji dla wszystkich majsterkowiczów. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje dotyczące naprawy, konserwacji i instalacji urządzeń, narzędzi mechanicznych, sprzętu elektrycznego i innych. Podręcznik zawiera szczegółowo opisane procedury naprawcze, krok po kroku, wraz z wyjaśnieniem wszystkich czynności wykonywanych w celu naprawy i konserwacji urządzeń. Dodatkowo zawiera obrazy i diagramy, które ułatwiają zrozumienie procesu naprawy. Podręcznik inżynierski Craftsman 919 724700 to niezbędne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą naprawić lub zmienić swoje urządzenia i narzędzia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik inżynierski Craftsman 919 724700

Postępująca urbanizacja sprawia, że niezbędne jest tworzenie trwałych systemów, które będą w efektywny i prosty sposób zapewniały ogrzewanie i chłodzenie przyszłym pokoleniom. Ogrzewanie i chłodzenie zdalaczynne może zaoferować szereg rozwiązań dla wielu wyzwań, z jakimi muszą się zmierzyć nowoczesne społeczeństwa w nadchodzących latach. Wzrastająca liczba ludzi wybiera życie w dużych aglomeracjach, co zwiększa obciążenie istniejących systemów energetycznych.

Pobierz podręcznik

Nasz podręcznik pomoże Tobie zrozumieć najważniejsze aspekty Twojego projektu. Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci wiadomość e-mail zapewniającą natychmiastowy dostęp do materiałów.

Definicja terminu 
District Energy

Termin district energy (DE), okręgowa sieć nośników energii, obejmuje zarówno systemy ogrzewania zdalaczynnego, jaki i chłodzenia zdalaczynnego. Te dwa rodzaje zasilania – albo usług komunalnych – to podobne infrastruktury sieciowe, zdolne do zapewnienia ogrzewania i chłodzenia wielu budynków.

Przyszłość

Postępująca urbanizacja sprawia, że niezbędne jest tworzenie trwałych systemów, które będą w efektywny i prosty sposób zapewniały ogrzewanie i chłodzenie przyszłym pokoleniom.

Zielona energia

Korzyści ekologiczne, gospodarcze i społeczne wynikające z odbioru nadwyżek ciepła i użytkowania odnawialnych źródeł energii czynią ogrzewanie i chłodzenie zdalaczynne sensownym wyborem dla społeczności lokalnych poszukujących możliwości promowania wzrostu gospodarczego, minimalizując jednocześnie negatywne skutki dla środowiska naturalnego

Cena: 79. 00 zł

Stefan Władysław Bryła (ur. 17 sierpnia 1886 w Krakowie, zm. 3 grudnia 1943 w Warszawie) – polski inżynier budowlany, pionier spawalnictwa i konstrukcji spawanych, polityk lwowskiej chadecji i poseł na sejm II RP. Absolwent szkoły realnej w Stanisławowie i Wydziału Inżynierii Szkoły Politechnicznej we Lwowie (1908; obecnie Politechnika Lwowska). Wykładowca w tej szkole od roku 1907. W 1909, rok po uzyskaniu dyplomu, obronił doktorat. W 1910 uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego. Kontynuował naukę na uczelniach zagranicznych – w latach 1910–1912 pogłębiał wiedzę na politechnice w Charlottenburgu koło Berlina, École des Ponts et Chaussees w Paryżu oraz na University of London. Pracował na budowach w Niemczech, Francji, Anglii, Kanadzie, USA. W latach 1915–1917 wykładowca Polskiego Kolegium Uniwersyteckiego w Kijowie. Stefan Bryła zajmował się również polityką. W latach 1923–1926 szefował lwowskiemu oddziałowi chrześcijańskiej demokracji. Piastował mandat posła na sejm I, II i III kadencji (1926–1935) z okręgu Lwów. Był zwolennikiem porozumienia się z sanacją, w 1934 roku dokonał rozłamu w ChD powołując propiłsudczykowskie Zjednoczenie Chrześcijańsko-Społeczne.

Uwagi: Adnotacje i pieczątki pobilioteczne, Brzegi stron zakurzone, Oprawa zarysowana, wytarta i przybrudzona. Brzegi stron zakurzone. Kartki pożółkłe. Książka pobiblioteczna, blok niespójny.

Rok wydania: 1927
Rodzaj okładki: Twarda
Autor: Stefan (red. ) Bryła
Stan: Używana
ISBN: -
Wymiar: 13cm x 19. 5cm
Nr wydania: -
Seria: -
Ilość stron: 750
Waga: 0. 3 kg
Indeks: -
TIN: T00333422

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wybrane przez Państwa książki wysyłane są zaksięgowaniu przez nas wpłaty na koncie lub PayU, albo też po mailowej informacji, że przesyłka ma być wysłana za pobraniem. Nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera i paczkomatów. W przypadku książki nowej realizacja zamówienia może przedłużyć się do 48 godzin.


 • Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 200 złotych.

  Nie dotyczy przesyłek pobraniowych i zagranicznych. Książki wysyłamy również za pośrednictwem firmy kurierskiej.


 • Zapewniamy bezpieczeństwo kupujących

  Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa transakcji na Allegro. Wysyłamy Państwu towar zawsze pełnowartościowy, świetnie zapakowany i zgodny z opisem w ofercie.


 • Antykwariat i Księgarnia Tezeusza

  Lubień 1119
  32-433 Lubień

  tel. 18 33 13 613
  tel. 604 33 18 47

 • Nr konta bankowego:
  Alior Bank
  62 2490 0005 0000 4500 6254 0788

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza jest liderem branży antykwarycznej i największym repertuarowo sklepem internetowym z książkami w Polsce. Jesteśmy największym sprzedawcą książek używanych na Allegro i drugim sprzedawcą książek w ogóle. W ofercie mamy 300 tys. Tytułów książek używanych i kolekcjonerskich, w tym 100 tys. nowych. Nasz sklep mieści się w Lubniu, 300 m od Zakopianki w stronę Mszany Dolnej. Znajdziesz u nas niemal każdy tytuł z ostatnich 70 lat. Nasze konto na Allegro: tezeusz_pl

Solid Edge jest nowoczesnym parametrycznym systemem CAD, w którym zastosowano innowacyjną technologię synchroniczną. Dzięki wielu unikalnym narzędziom Solid Edge umożliwia tworzenie przestrzennych modeli oraz całych zespołów, analizę wytrzymałością CAE, wizualizację oraz tworzenie dokumentacji. Solid Edge jest głównym składnikiem portfolio rozwiązań SIEMENS przeznaczonym do średniego segmentu rynku.
Solid Edge posiada bezpłatną wersję Solid Edge 2D Drafting i bezplatną przeglądarkę Solid Edge Viewer.
Obecnie na rynku jest dostępna najnowsza wersja Solid Edge 2023.

Solid Edge to rozwiązanie, które dzięki zastosowaniu Technologii Synchronicznej oraz specjalistycznych modułów umożliwia szybkie i wygodne opracowanie innowacyjnych projektów.
Szerokie zastosowanie Solid Edge w branżach machinery, automotive, aerospace, military i innych potwierdza jego funkcjonalność, a ciągły jego rozwój zapewnia szeroką wizję postępu dla przedsiębiorstwa. Solid Edge występuje w różnych konfiguracjach, dzięki czemu użytkownik może dobrać oprogramowanie idealnie dla swoich potrzeb, tak aby potrzebne narzędzie było zawsze pod ręką.

Szybkie, elastyczne i efektywne projektowanie
Solid Edge umożliwia szybką i skuteczną pracę w pełnej gamie zadań projektowych począwszy od koncepcji 2D, poprzez modelowanie 3D części, dużych złożeń i tworzenie dokumentacji.

Technologia Synchroniczna
Technologia Synchroniczna to nie tylko otwieranie plików pochodzących z innych systemów CAD, ale jednocześnie możliwość dalszej pracy na tych projektach, ich edycja i zapis.

Modelowanie hybrydowe
Możliwość wykorzystania modelowania sekwencyjnego (klasycznego, z historią operacji) i modelowania synchronicznego (dynamiczna zmiana modelu, bez historii operacji) pozwala użytkownikowi Solid Edge wyjść poza standardy.

Wyspecjalizowane funkcje, jako narzędzia każdego inżyniera
Modelowanie konstrukcji blaszanych, konstrukcji spawanych i ramowych to tylko niektóre z dostępnych środowisk, które sprawią, że użytkownik wejdzie na inny poziom projektowania.

Przeglądarka do plików 3D i 2D
Bezpłatna przeglądarka Solid Edge Viewer umożliwia przeglądanie plików 2D dokumentacji oraz 3D modeli i złożeń bez potrzeby inwestycji w samo oprogramowanie.

Parametryczny CAD 2D
Bezpłatna wersja Solid Edge 2D Drafting umożliwia tworzenie parametrycznych rysunków 2D również do celów komeryjnych.

Solid Edge umożliwia tworzenie, modelowanie, prototypowanie części 3D. Użytkownik ma do wyboru dwa sposoby modelowania: sekwencyjne oraz synchroniczne. Sekwencyjne podejście do modelowania polega na pełnej kontroli modelu poprzez szkice, a każdy wykonany krok umieszczany jest w drzewie operacji. Technologia Synchroniczna traktuje geometrię jako zbiór lic, regionów i poprzez ich dynamiczną zmianę użytkownik decyduje o geometrii modelu.

Dokumentacja płaska
Po zakończonym modelowaniu części i złożenia, konstruktor przechodzi do sporządzania dokumentacji. Mnogość funkcji wymiarowania, powiązania modelu z rysunkiem oraz łatwość wykonywania rzutów i przekrojów w znaczący sposób przyśpiesza pracę. Wszystko to odbywa się na uprzednio skonfigurowanym szablonie, zgodnie ze standardami przedsiębiorstwa.

Wizualizacje
Potrzeba stworzenia realistycznego wyglądu projektu to doskonała okazja do użycia zaawansowanego narzędzia KeyShot. Zaawansowany rendering pomoże ocenić końcowy efekt wizualny.

Integracja z Teamcenter
Wymiana danych i łatwa integracja z Teamcenter powodują, że Solid Edge wychodzi poza schemat typowego systemu 3D CAD. Obecne wymagania rynku determinują potrzebę szybkiej i kompleksowej wymiany danych już na etapie prototypowania.

Part
Solid Edge to parametryczny system CAD. Umożliwia to uzyskanie wielu wariantów projektu oraz umożliwia tworzenie rodzin części. Użytkownik ma do dyspozycji wiele narzędzi do modelowania bryłowego i powierzchniowego, a w każdej chwili może skorzystać z opcji analiz geometrii. Unikalną funkcją Solid Edge jest synchroniczna edycja części bezpośrednio w środowisku złożenia.

Sheet Metal
Modelowanie konstrukcji z blach. Mnogość funkcji, łatwe tworzenie rozwinięć oraz intuicyjne tworzenie DXF powodują, że moduł ten cieszy się uznaniem wśród konstruktorów.

Assembly
Oprócz tradycyjnych funkcji modułu assembly, użytkownik ma możliwość modelowania części w kontekście złożenia, tworzenia relacji Inter-Part, sprawnej pracy z dużymi złożeniami i wygodnego używania konfiguracji wyświetlania.

Drafting
Razem z modułem modelowania części i złożeń, dokumentacja płaska tworzy nieodzowną część oprogramowania Solid Edge. Użytkownik ma możliwość pracy zgodnie z obowiązującymi normami rysunkowymi. Dzięki tworzeniu rysunków z różnych konfiguracji wyświetlania, szybkiego wstawiania i edycji BOM oraz tabel gięcia praca staje się jeszcze bardziej elastyczna.

Konstrukcje ramowe i spawane
Modelowanie konstrukcji ramowej nie musi być uciążliwe i czasochłonne. Solid Edge umożliwia zaprojektowanie ram na podstawie wskazanej w szkicu ścieżki lub na podstawie krawędzi danego obiektu bryłowego.

Simulation
Solid Edge umożliwia analizę wytrzymałościową zarówno dla pojedynczej części jak i całego złożenia. Doskonałe narzędzie konstruktora, który po odpowiedniej analizie otrzymanych wyników jest w stanie zatwierdzić swój projekt lub skorzystać z narzędzia do optymalizacji.

Engineering Reference
Projektowanie wałków, przekładni oraz mechanizmów jeszcze nigdy nie było takie proste. Inżynier korzystając ze swojej wiedzy, wspomagany jest konfiguratorami, dzięki którym otrzymuje gotowe modele pożądanych części maszyn.

XpresRoute
Możliwość zamodelowania rur, rurociągów oraz przewodów elastycznych staje się jeszcze prostsze. Dzięki narzędziu PathXpres konstruktor w środowisku złożenia wskazuje dwa punkty i wybiera interesujące go rozwiązanie. Biblioteka części znormalizowanych Piping Library jest zawsze pod ręką.

Wire Harness Design
Moduł wiązek i kabli elektrycznych. Daje możliwość ręcznego lub automatycznego poprowadzenia wiązek oraz wczytania gotowych schematów elektrycznych.

Bezpłatna przeglądarka Solid Edge Viewer umożliwia przeglądanie plików 2D dokumentacji oraz 3D modeli i złożeń bez potrzeby inwestycji w samo oprogramowanie.

Solid Edge 2D Drafting
Bezpłatna wersja Solid Edge 2D Drafting umożliwia tworzenie parametrycznych rysunków 2D również do celów komeryjnych. Posiada możliwość importu/exportu formatów DWG/DXF,

Solid Edge Design & Drafting
Podstawowa licencja Solid Edge, zapewniająca korzystanie z uproszczonego modelowania, złożeń i dokumentacji płaskiej. Ponadto do dyspozycji użytkownika jest pełna funkcjonalność Technologii Synchronicznej.

Solid Edge Foundation
Zawiera w sobie funkcjonalność Design & Drafting, ponadto pełne modelowanie bryłowe i powierzchniowe, modelowanie konstrukcji blaszanych, konstrukcji ramowych oraz spawanych.

Solid Edge Classic
Rozszerzenie licencji Foundation o możliwość przeprowadzenia symulacji CAE pojedynczej części, Podręcznik Inżynierski, który daje możliwość obliczenia typowych części maszyn, bibliotekę części znormalizowanych oraz zaawansowaną wizualizację dzięki aplikacji KeyShot.

Solid Edge Premium
Kompleksowa licencja Solid Edge, która oprócz poprzednich wariantów zawiera w sobie możliwość przeprowadzenia analizy CAE dla złożeń oraz zamodelowania konstrukcji rurowej (XpresRoute) i okablowania elektrycznego (Wire Harness Design).

Rodzaje licencji:

 • Stanowiskowa (Node Locked) – licencja przypisana dla danego stanowiska. Praca możliwa jest jedynie na stacji roboczej wskazanej w pliku licencji.
 • Pływająca (Floating) - implementowana na serwerze, z którego pobrać ją może każdy użytkownik Solid Edge znajdujący się w sieci firmowej.

Maksymalna liczba jednocześnie używanych stanowisk odpowiada ilość posiadanych licencji.

Naszej działalności nie ograniczamy tylko to wdrożeń software. Wydajemy podręczniki w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki. Dodatkowym źródłem informacji o oferowanym przez nas oprogramowaniu są materiały informacyjne w formie ulotek oraz zapis filmowy organizowanych przez nas webinarów. Znajdą tu Państwo szczegółowe opisy produktów i konfiguracji oraz jak również opisy najnowszych wersji oprogramowania.

TECHNOLOGIA
SYNCHRONICZNA

Funkcjonalność dająca pełną możliwość edycji projektów wczytwnych z innych pakietow CAD. To sprawia, że Solid Edge jest bezkonkurencyjym oprogramowaniem na rynku.

KOMPLEKSOWOŚĆ
ROZWIĄZANIA

Od momentu koncepcji, poprzez modelowanie i rysunek, skończywszy na symulacji i zarządzaniu danymi, użytkownik pozostaje w jednym środowisku – Solid Edge.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
I INTUICYJNOŚĆ

Solid Edge posiada wiele funkcji i modułów, ale jest systemem łatwym i intuicyjnym w codziennej pracy. Interaktywny interfejs to dostepność menu na każdym poziomie.

ZARZĄDZANIE
DANYMI

Wymiana danych i odpowiednie zarządzanie nimi charakteryzują kompletne narzędzie 3D CAD. Solid Edge cechuje integracja z PDM i PLM powiązana z wymianą danych.

NX CAD/CAM wersja testowa to bezpłatne testy oprogramowania NX, które obejmuje wybrane pakiety NX CAD, NX CAM i NX CAE lub specjalizowane aplikacje typu NX Mold/Progressive Design (projektowanie form i tłoczników).

W ramach pakietu NX CAD/CAM wersja testowa zapewniamy Państwu:

 • licencję testową na 7 – 30 dni, 
 • nośniki na DVD (lub do pobrania z ftp), 
 • wypożyczenie książki lub eBook, 
 • wstępne szkolenie np. online, 
 • pomoc i konsultacje w trakcie testów, 
 • postprocesor testowy (NX CAM)
 • Oferta skierowana jest dla firm.

  Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy

  Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy!

  Dane personalne

  Wpisz prawidłową nazwę firmy

  Please enter a valid phone number!

  Please enter a valid e-mail!

  Please accept!

  Podręcznik inżynierski Craftsman 919 724700

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik inżynierski Craftsman 919 724700

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik inżynierski Craftsman 919 724700