Podręcznik inżynierii klienta Ge Dts18icsprbb jest kompletnym zbiorem informacji dotyczących projektowania i instalacji sprzętu do automatyki przemysłowej. Zawiera on zalecenia dotyczące procesu projektowania, wybierania wyposażenia, instalacji, konfiguracji, serwisowania i rozwiązywania problemów. Podręcznik oferuje szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi i implementacji urządzeń firmy GE, takich jak sterowniki PLC, moduły I / O, przekaźniki logiczne itp. Ponadto zawiera wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i normy projektowe. Podręcznik inżynierii klienta Ge Dts18icsprbb jest używany przez inżynierów automatyki przemysłowej do projektowania, instalowania i konfigurowania systemów automatyki we wszystkich rodzajach aplikacji przemysłowych.
Ostatnia aktualizacja: Podręcznik inżynierii klienta Ge Dts18icsprbb And
Wydanie: 4
Liczba stron: 676
Więcej informacji
Wydanie: 4
Liczba stron: 676
Więcej informacji
Opis publikacji
Podręcznik Inżynieria Materiałowa zawiera syntetyczny wykład podstaw materiałoznawstwa. Autor omawia: - budowę wewnętrzną ciał stałych - związki między strukturą i własnościami a procesem wytwarzania materiałów - własności głównych grup materiałów inżynierskich - problemy formowania materiałów i korozji - własności elektryczne, magnetyczne, optyczne oraz cieplne materiałów. Cennym uzupełnieniem książki jest słowniczek pojęć stosowanych w inżynierii materiałowej.
Informacje
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Wydawnictwo Naukowe PWN to znana od lat marka, skupiającą obecnie kilka spółek. Do grupy wydawniczej należą: Wydawnictwo Szkolne PWN, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, Mała Lingua& Lingua Tenns Space, Poleng. pl, SuperMemo World, OSDW Azymut, Ravelo, i Yurincom Inter (Ukraina), a także sieć Księgarń PWN. Wspólny nakład grupy wynosi ponad 500 nowych tytułów rocznie, który stanowią książki, e-booki i produkty multimedialne.
Rok publikacji: 2017
Wydanie: 4
Liczba stron: 676
Okładka: Miękka
Format: 16. 5x23. 5cm
Wersja publikacji: Książka papier
ISBN: 9788301193300
Kod towaru: 86029000100KS
Opinie
Brak opinii o tym produkcie.
Dlaczego Profinfo. pl?
Wyślemy w 48h (dni robocze) + czas dostawy
Ponad 10 tys. tytułów
Darmowa dostawa już od 120zł
Czat online z konsultantem
Promocyjne ceny i rabaty
Sprawna realizacja zamówienia
Dostęp do ebooka w 5 minut
Praktyczny podręcznik do nauki języka UML
• Jak zaprojektować dobry system?
• Jak poprawnie tworzyć i odczytywać modele?
• Jak w praktyce stosować UML i poprawić jakość projektowanych produktów?
W świecie informatyki dobry projekt to często więcej niż połowa sukcesu, a wraz ze wzrostem popularności obiektowych języków programowania UML -- ujednolicony język modelowania przeznaczony do reprezentacji elementów w analizie obiektowej i programowaniu obiektowym -- stał się podstawowym narzędziem do tworzenia modeli. Dlatego też trudno wyobrazić sobie dobrego informatyka, który nie potrafi przygotować poprawnego projektu w tym języku lub odczytać modelu utworzonego przez kogoś innego.
UML. Inżynieria oprogramowania to przystępny podręcznik dla studentów i informatyków pragnących nie tylko poznać ujednolicony język modelowania, ale przede wszystkim nauczyć się korzystać z niego w kontekście inżynierii oprogramowania.
Czytając go, dowiesz się, jak powinien wyglądać dobry system, poznasz składnię i funkcje języka UML, a przedstawione studia przypadku pozwolą Ci zobaczyć, jak używać go do projektowania praktycznych rozwiązań.
Dostępna liczba sztuk | |
---|---|
Dostępność całkowita | 14 szt. (realizacja już jutro) |
Dostępność w naszym magazynie | 0 szt. |
Dostępność w punktach Bonito |
---|
Darmowa dostawa już od 299, 00 zł
- Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt odbioru, w którym chciałbyś je odebrać.
- Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS nadaniu przesyłki.
- Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem PIN.
- Wydanie przesyłki następuje po podaniu numeru zamówienia oraz kodu, który jest w wiadomości SMS.
- Pamiętaj, że na odbiór przesyłki w punkcie masz 7 dni.
- Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
- Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
- Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
- Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
- Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.
- Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
- Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
- Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
- Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.
- Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
- Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
- Listonosz doręcza przesyłkę.
- Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt, w którym chciałbyś je odebrać.
- Otrzymujesz SMS-a oraz e-mail od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem.
- Pracownik punktu wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego specjalnego kodu.
- Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z punktu masz 3 dni.
- Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
- Kurier doręcza przesyłkę.
- Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
* opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 3, 00 zł
Inżynieria oprogramowania
X wydanie kultowego podręcznika „Inżynieria oprogramowania” autorstwa Iana Sommervilla. Jest to nie tylko podręcznik przeznaczony dla studentów informatyki, to publikacja, z której skorzystają również architekci systemów, projektanci, programiści i wdrożeniowcy oraz kierownicy tych przedsięwzięć, od których zależy organizacja pracy.
W publikacji omówiono proces wytwarzania wielkich systemów informatycznych. Czytelnik znajdzie tam wyjaśnienie, na czym polega inżynieria oprogramowania, po czym przejdzie do zagadnień związanych z analizą wymagań i specyfikacjami. W książce znalazły się też informacje o projektowaniu i systemach krytycznych. Autor opisał także:
• etap weryfikacji i zatwierdzania systemu,
• proces zarządzania ludźmi,
• szacowanie kosztów,
• kontrolę jakości,
• ulepszenie procesów,
• etap pielęgnacji i modyfikacji systemu po udostępnieniu go użytkownikom.
Po każdym rozdziale znajduje się podsumowanie, opis zalecanej literatury i zestaw ćwiczeń.- Kategorie:
- Ebooki i Audiobooki »
Ebooki » Ebooki popularnonaukowe i specjalistyczne » Informatyka Język wydania:polskiISBN:978-83-01-21455-5ISBN druku:978-83-01-21259-9Liczba stron:866
Sposób dostarczenia produktu elektronicznego
Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem na stronie Twoje konto > Biblioteka.
Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy.
Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów.
Ważne informacje techniczne
Minimalne wymagania sprzętowe:
procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
Pamięć operacyjna: 512MB
Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
Mysz lub inny manipulator + klawiatura
Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s
Minimalne wymagania oprogramowania:
System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X. ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile
Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1. 0 i wyżej, Safari 5
Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
Zalecany plugin Flash Player w wersji 10. 0 lub wyżej.
Informacja o formatach plików:
- Kategorie:
- PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.
- EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika.
- MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np. e-czytnik Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI.
- Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio.
- Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem. Ten rodzaj zabezpieczenia jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla użytkownika, ponieważ aby otworzyć książkę zabezpieczoną Watermarkiem nie jest potrzebne konto Adobe ID oraz autoryzacja urządzenia.
- Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat.
Rodzaje zabezpieczeń plików:
Przedmowa XIIICzęść 1 Wprowadzenie do inżynierii oprogramowania 1Rozdział 1 Wprowadzenie 31. 1 Profesjonalne wytwarzanie oprogramowania 51. 2 Etyka inżynierii oprogramowania 151. 3 Studia przypadków 19Rozdział 2 Procesy wytwarzania oprogramowania 312. 1 Modele procesu wytwarzania oprogramowania 332. 2 Czynności procesowe 422. 3 Radzenie sobie ze zmianami 502. 4 Ulepszanie procesu wytwarzania 55Rozdział 3 Zwinne wytwarzanie oprogramowania 613. 1 Metodyki zwinne 643. 2 Zwinne techniki wytwarzania 663. 3 Zwinne zarządzanie projektem 743. 4 Skalowanie metodyk zwinnych 78Rozdział 4 Inżynieria wymagań 934. 1 Wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne 974. 2 Procesy inżynierii wymagań 1044. 3 Ujawnianie wymagań 1044. 4 Specyfikowanie wymagań 1134. 5 Walidacja wymagań 1234. 6 Zmiany wymagań 125Rozdział 5 Modelowanie systemu 1335. 1 Modele kontekstowe 1365. 2 Modele interakcji 1395. 3 Modele strukturalne 1445. 4 Modele behawioralne 1505. 5 Inżynieria sterowana modelami 155Rozdział 6 Projekt architektoniczny 1636. 1 Decyzje dotyczące projektu architektonicznego 1676. 2 Widoki architektoniczne 1696. 3 Wzorce architektoniczne 1716. 4 Architektury aplikacji 181Rozdział 7 Modelowanie systemu 1937. 1 Projektowanie obiektowe z wykorzystaniem UML 1957. 2 Wzorce projektowe 2077. 3 Problemy implementacyjne 2107. 4 Wytwarzanie oprogramowania open source 217Rozdział 8 Testowanie oprogramowania 2258. 1 Testy wytwórcy 2318. 2 Wytwarzanie sterowane testami 2438. 3 Testy wydania 2458. 4 Testy użytkownika 249Rozdział 9 Ewolucja oprogramowania 2579. 1 Procesy ewolucji 2609. 2 Systemy odziedziczone 2649. 3 Konserwacja oprogramowania 273Część 2 Rzetelność i zabezpieczenia 287Rozdział 10 Rzetelne systemy 28910. 1 Cechy rzetelności 29210. 2 Systemy socjotechniczne 29510. 3 Nadmiarowość i różnorodność 29910. 4 Rzetelne procesy 30110. 5 Metody formalne a rzetelność 304Rozdział 11 Inżynieria niezawodności 31111. 1 Dostępność i niezawodność 31411. 2 Wymagania niezawodności 31711. 3 Architektury tolerujące awarie 32311. 4 Programowanie pod kątem niezawodności 33111. 5 Mierzenie niezawodności 338Rozdział 12 Inżynieria bezpieczeństwa 34712. 1 Systemy krytyczne ze względów bezpieczeństwa 34912. 2 Wymagania bezpieczeństwa 35312. 3 Procesy inżynierii bezpieczeństwa 36212. 4 Analizy bezpieczeństwa 371Rozdział 13 Inżynieria zabezpieczeń 38513. 1 Zabezpieczenia i rzetelność 38813. 2 Zabezpieczenia i firmy 39213. 3 Wymagania zabezpieczeń 39513. 4 Projektowanie zabezpieczonych systemów 40013. 5 Testowanie i gwarantowanie zabezpieczeń 417Rozdział 14 Inżynieria odporności 42314. 1 Bezpieczeństwo cybernetyczne 42714. 2 Odporność socjotechniczna 43114. 3 Projektowanie systemów odpornych 440Część 3 Zaawansowana inżynieria oprogramowania 453Rozdział 15 Ponowne użycie oprogramowania 45515. 1 Ogólny przegląd ponownego użycia 45915. 2 Platformy aplikacji 46215. 3 Linie oprogramowania na sprzedaż 46515. 4 Ponowne użycie systemów użytkowych 472Rozdział 16 Komponentowa inżynieria oprogramowania 48516. 1 Komponenty i modele komponentowe 48816. 2 Procesy CBSE 49516. 3 Składanie komponentów 502Rozdział 17 Inżynieria oprogramowania rozproszonego 51317. 1 Systemy rozproszone 51517. 2 Przetwarzanie klient-serwer 52317. 3 Wzorce architektoniczne systemów rozproszonych 52517. 4 Oprogramowanie jako usługa 537Rozdział 18 Usługocentryczna inżynieria oprogramowania 54718. 1 Architektury usługocentryczne 55218. 2 Usługi RESTful 55718. 3 Inżynieria usług 56018. 4 Komponowanie usług 569Rozdział 19 Inżynieria systemów 57919. 1 Systemy socjotechniczne 58419. 2 Projekt koncepcyjny 59219. 3 Zamawianie systemu 59519. 4 Wytwarzanie systemu 59919. 5 Działanie i ewolucja systemu 603Rozdział 20 Systemy systemów 61120. 1 Złożoność systemu 61520. 2 Klasyfikowanie systemów systemów 61920. 3 Redukcjonizm i systemy złożone 62220. 4 Inżynieria systemów systemów 62520. 5 Architektury systemów systemów 631Rozdział 21 Inżynieria oprogramowania czasu rzeczywistego 64321. 1 Projektowanie systemów wbudowanych 64621. 2 Wzorce architektoniczne oprogramowania czasu rzeczywistego 65321. 3 Analiza synchronizacji 66021. 4 Systemy operacyjne czasu rzeczywistego 665Część 4 Zarządzanie oprogramowaniem 673Rozdział 22 Zarządzanie projektem 67522. 1 Zarządzanie ryzykiem 67822. 2 Zarządzanie ludźmi 68622. 3 Praca zespołowa 691Rozdział 23 Planowanie projektu 70323. 1 Wycenianie oprogramowania 70623. 2 Wytwarzanie planowe 70823. 3 Tworzenie harmonogramu projektu 71123. 4 Planowanie zwinne 71623. 5 Techniki szacowania 71923. 6 Metodyka modelowania kosztów COCOMO 723Rozdział 24 Zarządzanie jakością 73924. 1 Jakość oprogramowania 74224. 2 Standardy oprogramowania 74524. 3 Przeglądy i inspekcje 75024. 4 Zarządzanie jakością a wytwarzanie zwinne 75524. 5 Miernictwo oprogramowania 757Rozdział 25 Zarządzanie konfiguracją 77325. 1 Zarządzanie wersjami 77825. 2 Budowanie systemu 78425. 3 Zarządzanie zmianami 79025. 4 Zarządzanie wydaniami 795Słownik 801