Podręcznik Web Connect 3m Secure Click

Podręcznik Web Connect 3m Secure Click jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego i bezpiecznego dostępu do stron internetowych. Podręcznik zawiera instrukcje dotyczące konfiguracji i obsługi narzędzi 3m Secure Click, które umożliwiają szybkie i bezpieczne logowanie się do stron internetowych, zabezpieczenie dostępu do danych i funkcji użytkownika oraz wykonywanie operacji bezpiecznego przesyłania danych. Podręcznik zawiera również informacje na temat zasad przechowywania i używania danych oraz najlepszych praktyk bezpieczeństwa. Dzięki Podręcznikowi Web Connect 3m Secure Click użytkownicy mogą w pełni wykorzystywać możliwości dostępnych w chmurowych usługach 3m.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik Web Connect 3m Secure Click

Nr artykułu: 3M-D9035

 • Klasyfikacja filtrów i pochłaniaczy

  Symbole literowe i kody koloru stosowane do oznaczania filtrów i pochłaniaczy w zależności od ich przeznaczenia....

  Czytaj więcej

 • Drukuj

Minimalne zamówienie: 2 szt.

Ilość została automatycznie zwiększona do wielokrotności opakowania.

szt.

 • Tabela wariantów
 • Szczegółowy opis
 • Parametry techniczne
 • Pliki do pobrania
 • Produkty polecane
 • Poradniki

Szczegółowy opis

Filtry przeciwpyłowe 3M Secure Click przeznaczone są do skompletowania z półmaskami 3M Secure Click serii HF-800 i HF800SD.  Filtr przeciwpyłowy D9035 jest wykonany z lekkiej, twardej obudowy, zaprojektowany do wykorzystywania w lakiernictwie.

Zgodnie z normą EN143 filtr klasy P3 posiada skuteczność filtracji 99, 95% i przeznaczony jest do ochrony przed cząstkami stałymi i ciekłymi o wysokiej toksyczności dla których NDS<0, 05mg/m3.
(Zobacz klasyfikację filtrów i pochłaniaczy)

Informacje techniczne

 • Unikatowe złącze SecureClick do półmasek HF 800 - wciśnięcie filtra do otworu półmaski powoduje słyszalne kliknięcie, co upewnia użytkownika, że jest szczelne dopasowanie.
 • Twarda osłona zabezpiecza przed działaniem wysokiej temperatury i iskrami. 
 • Większa powierzchnia filtracyjna zapewnia dłuższą trwałość.
 • Rekomendowany do stosowania w wymagającym środowisku, gdzie wymagana jest łatwa dekontaminacja i ochrona.
 • Przepływ powietrza następuje z dwóch stron filtra co powoduje niskie opory przy oddychaniu.

Wymagania

 • Spełnia normę EN 143:2000+A1:2006 - Sprzęt ochrony układu oddechowego - Filtry - Wymagania, badanie, znakowanie.

Produkty polecane

Zobacz poniższy poradnik dla 3M Secure Click D7935. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące 3M Secure Click D7935, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji 3M Secure Click D7935. Upewnij się, że opisujesz trudności z 3M Secure Click D7935 tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o 3M Secure Click D7935

Marka:
3M
Produkt:
Nieskategoryzowane
Model/nazwa:
Secure Click D7935
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Niemiecki

Powiązane produkty 3M Secure Click D7935

3M Secure Click

Producent:

 • Opis
 • Dane techniczne
 • Wideo

Poznaj warunki zakupu

3M™ Secure Click™ to nowa generacja półmasek wielokrotnego użytku, posiadająca wiele inteligentnych i intuicyjnych funkcji, które zaspokoją potrzeby użytkowników z różnych branż. Stosowana z oryginalnymi filtrami i pochłaniaczami 3M™ Secure Click™, chroni pracowników przed cząstkami stałymi oraz przed wieloma rodzajami gazów i par.

Główne cechy

 • Miękka silikonowa część twarzowa.
 • Przycisk do sprawdzania poprawności dopasowania półmaski do twarzy.
 • Uniwersalny system elementów oczyszczających 3M™ Secure-Click™ (filtry gazów, par i/lub cząstek stałych).
 • Modele serii HF-800SD wyposażone są w membranę komunikacyjną.
 • Waga maski: 182 g (zależy od rozmiaru i modelu).
 • Półmaski wielokrotnego użytku 3M™ Secure-Click™ serii HF-800 dostępne są w dwóch wersjach: HF-800 oraz HF-800SD. Wersja HF-800SD wyposażona jest w membranę komunikacyjną. Obie wersje dostępne są w trzech rozmiarach.

  ModelRozmiar
  HF-801MałaHF-802ŚredniaHF-803DużaHF-801SDMała, z membraną komunikacyjnąHF-802SDŚrednia, z membraną komunikacyjnąHF-803SDDuża, z membraną komunikacyjną

  Konfiguracje elementów oczyszczających

  Półmaska wielokrotnego użytku 3M™ HF-800 Secure-Click™ może być używana z różnymi konfiguracjami elementów oczyszczających:

  Pochłaniacze chroniące tylko przed gazami i parami:

  Pochłaniacze zapewniające ochronę przed jednym lub wieloma typami zanieczyszczeń. Pochłaniacze serii D8000 wpinane są bezpośrednio do maski. Filtry cząstek stałych:

  Filtry zapewniające ochronę przed cząstkami stałymi i nielotnymi cząstkami cieczy. Filtry cząstek stałych serii D3000 wpinane są bezpośrednio do maski.

  Filtropochłaniacze chroniące przed gazami, parami i cząstkami stałymi:

  Filtropochłaniacze D8094 i D8095 są połączeniem filtra cząstek stałych z pochłaniaczem gazów i par.

  Filtry cząstek stałych serii D7900, dzięki zastosowaniu pokrywy filtra D701, mogą być używane do zapewnienia dodatkowej ochrony przed cząstkami stałymi w pochłaniaczach gazów i par serii D8000. Filtry serii D7900 używane są w zestawach po cztery – każdy zamocowany po jednej stronie dwustronnych pochłaniaczy gazów i par serii D8000, które z kolei stosowane są w parach.

  Normy i zatwierdzenia

  Produkty zostały przebadane zgodnie z wymaganiami odpowiednich norm europejskich:

  Półmaska HF-800 Secure-Click™ zgodna z normą EN 140:1998.

  Półmaska serii HF-800 z filtrami ma opór wdechowy poniżej 5 milibarów przy przepływie ciągłym 95 l/min.

  Ograniczenia użytkowania

  Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności.

  Półmaski nie dostarczają tlenu. Nie należy stosować w atmosferze z niedoborem tlenu*.

  Nie używać do ochrony dróg oddechowych przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi, które mają słabe właściwości ostrzegawcze, są nieznane lub stanowią natychmiastowe zagrożenie dla życia i zdrowia (NDSP), lub przed zanieczyszczeniami, które generują wysokie temperatury reakcji z filtrami chemicznymi. Tego produktu nie wolno używać niezgodnie z przeznaczeniem, modyfikować ani naprawiać. Półmaska nie może być używana przez osoby noszące brodę lub inny zarost na twarzy, który mógłby uniemożliwić szczelne przyleganie półmaski do twarzy. Nie należy używać w miejscach o nieznanym stężeniu zanieczyszczeń.

  Należy natychmiast opuścić obszar pracy, sprawdzić stan ochrony układu oddechowego, wymienić maskę, jeśli: widoczne jest uszkodzenie, oddychanie jest trudne lub towarzyszą mu większe opory, występują zawroty głowy lub inne niepokojące objawy, wyczuwalny jest smak lub zapach zanieczyszczenia, lub pojawia się podrażnienie.

  * Definicja 3M minimum 19, 5% objętości tlenu.

  Materiały

  ElementMateriałCzęść twarzowaSilikonowa gumaOsłonaTworzywo termoplastyczneZawór wdechowo-wydechowyMembrana komunikacyjnaTworzywo termoplastyczne, guma silikonowa i folia poliamidowaTaśmyWłókno syntetyczneKlamry

  Aby poznać ceny skorzystaj z przycisku +Zapytanie w górnej części strony.

  Najnowsze rozwiązania zastosowane w platformie technologicznej 3M™ Secure Click™ to:

  1. Membrana komunikacyjna - umożliwia porozumiewanie się podczas pracy.

  2. Pierwszy na świecie system filtrów i pochłaniaczy z poczwórnym przepływem powietrza - zapewnia niezwykły komfort oddychania.

  3. Przycisk kontroli szczelności półmaski - daje pewność, że maska jest prawidłowo dopasowana do twarzy.

  4. Unikatowy system złączy 3M™ Secure Click™ - gwarantuje, że filtry i pochłaniacze są poprawnie zamontowane.

  Podręcznik Web Connect 3m Secure Click

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik Web Connect 3m Secure Click

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik Web Connect 3m Secure Click