Instrukcja instalacji dodatków Caffitaly System S16

Instalacja dodatków Caffitaly System S16 jest prosta i może być wykonana w kilku prostych krokach. Na początek należy wybrać rodzaj dodatku. Caffitaly System S16 oferuje szeroką gamę wyborem dodatków do wyboru, w tym kawy, herbaty i ciasta. Następnie należy umieścić dodatek w kapsułce i włożyć ją do Caffitaly System S16. Po zakończeniu procesu zalecane jest wypicie kawy lub herbaty, aby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo. Po zakończeniu instalacji dodatków Caffitaly System S16 można korzystać z szerokiej gamy napojów i deserów, które są dostępne dzięki temu systemowi.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji dodatków Caffitaly System S16

Other languages:

 • Bahasa Indonesia
 • Deutsch
 • English
 • Türkçe
 • español
 • français
 • hrvatski
 • italiano
 • polski
 • português
 • português do Brasil
 • română
 • svenska
 • čeština
 • български
 • русский
 • українська
 • 中文
 • 中文(中国大陆)
 • 中文(臺灣)
 • 日本語
 • 한국어

Przedmowa

FreeCAD jest aplikacją typu 3D parametric modeling application. Został stworzony przede wszystkim do projektowania mechanicznego. Może służyć również do wszystkich pokrewnych zastosowań, w których trzeba precyzyjnie modelować obiekty przestrzenne. Dodatkowo zapewnia kontrolę nad historią modelowania.

Freecad jest już rozwijany od 2002 roku i oferuje sporą listę funkcjonalności. Niektórych z nich wciąż brakuje, w porównaniu z komercyjnymi rozwiązaniami. Jednak w zupełności spełnia wymagania hobbystów i osób pracujących z mniejszymi projektami. Na forum możesz znaleźć naszą szybko rozwijającą się społeczność zaangażowaną w rozwój programu FreeCAD. Tutaj możesz znaleźć wiele wartościowych przykładowych projektów dla FreeCAD. Zobacz również, FreeCAD używany w produkcji.

Jak wszystkie wolne projekty, projekt FreeCAD jest uzależniony od swojej społeczności, aby się rozwijać, zdobywać funkcje i stabilizować (usuwać błędy). Więc nie zapominaj o tym podczas używania programu FreeCAD. Jeśli ci się to podoba, możesz dokonać darowizny i wspomóc FreeCAD również na inne sposoby, takie jak tworzenie dokumentacji i tłumaczeń.

Zobacz również:

 • Migracja z Fusion360 do FreeCAD
 • Poradniki
 • Wideo poradniki

Instalacja

Przede wszystkim pobierz i zainstaluj FreeCAD. Informacje na temat aktualnych wersji i aktualizacji oraz instrukcje instalacji dla danego systemu operacyjnego (Linux, Mac lub Windows) znajdują się na stronie pobierania. Istnieją gotowe pakiety instalacyjne dla systemów Debian i Ubuntu (. deb), openSUSE (. rpm) i Mac OSX, Windows (. msi). FreeCAD jest dostępny przez menedżer pakietów wielu innych dystrybucji Linuksa. Dostępny jest również samodzielny plik wykonywalny AppImage, który będzie działał na najnowszych 64-bitowych systemach Linux. Ponieważ FreeCAD jest oprogramowaniem typu open source, możesz także pobrać kod źródłowy i wykonać kompilację samodzielnie.

Poznawaj interfejs użytkownika

Standardowy interfejs FreeCAD.

zobacz szczegółową prezentację Interface.

1. Obszar widoku głównego, który może zawierać różne okna z zakładkami, głównie widok 3D.
2. Widok 3D, pokazujący obiekty geometryczne w dokumencie.
3. org/Tree_view/pl" title="Tree view/pl">Widok drzewa jest (częścią widoku złożonego), pokazuje hierarchię i historię budowy obiektów w dokumencie. Może również wyświetlać panel zadań dla aktywnych poleceń.
4. org/Property_editor/pl" title="Property editor/pl">Edytor właściwości jest (częścią widoku złożonego), który pozwala na przeglądanie i modyfikowanie właściwości wybranych obiektów.
5. Widok wyboru, który wskazuje wybrane obiekty lub elementy składowe obiektów (wierzchołki, krawędzie, powierzchnie).
6. Okno widok raportu (lub okno wyjściowe), w którym wyświetlane są komunikaty, ostrzeżenia i błędy.
7. org/Python_console/pl" title="Python console/pl">Konsola Python, gdzie są wyświetlane wszystkie wykonywane polecenia i gdzie można wprowadzić kod Python.
8. org/Status_bar" title="Status bar">Pasek statusu, to szczególne miejsce gdzie pojawiają się niektóre komunikaty i podpowiedzi.
9. Obszar paska narzędzi, gdzie dokowane są paski narzędzi.
10. Okienko umożliwiające wybór Środowisk pracy, dla wykonania zamierzonych prac stosownych dla kązdego ze Środowisk pracy.
11. org/Standard_Menu/pl" title="Standard Menu/pl">Standardowe menu, które zawiera zbiór podstawowych funkcji programu.

Główna koncepcja interfejsu FreeCAD opiera się na tym, że jest on podzielony na środowiska pracy. Każde z nich jest zbiorem narzędzi dostosowanych do realizacji konkretnych zadań, takich jak praca z siatkami, lub rysowanie obiektów 2D, lub związanymi szkicami. Możesz przełączyć bieżące środowisko pracy za pomocą okna wyboru. Możesz dostosowywać ustawienia narzędzi zawartych w każdym środowisku pracy, dodawać narzędzia z innych środowisk. Możliwe jest również dodanie narzędzi utworzonych samodzielnie, które nazywamy makrodefinicjami (w skrócie makro). Najczęściej stosowanymi narzędziami bazowymi są środowiska Projekt Części i Część.

Kiedy uruchamiasz FreeCAD po raz pierwszy, zobaczysz stronę startową. Oto jak to wygląda dla wersji 0. 19:

Strona startowa pozwala na szybkie przejście do jednego z najchętniej używanych Środowisk pracy, otwarcie jednego z ostatnich plików lub zobaczenie najnowszych wiadomości ze świata FreeCAD. Możesz zmienić domyślne środowisko pracy w Edytorze preferencji.

Nawigacja w przestrzeni 3D

FreeCAD udostępnia kilka różnych trybów nawigacji, które zmieniają sposób używania myszy do interakcji z obiektami w widoku 3D i samego widoku. Jedna z nich została stworzona specjalnie dla touchpad, gdzie środkowy przycisk myszy nie jest używany. Domyślnym trybem nawigacji jest CAD. Możesz szybko zmienić aktualny tryb nawigacji za pomocą przycisku na Pasku statusu lub klikając prawym przyciskiem myszy pusty obszar okna widoku 3D.

W menu Widok, na pasku narzędzi Widok oraz za pomocą skrótów klawiaturowych (1, 2 itp... ) dostępnych jest również kilka ustawień widoku (widok z góry, widok z przodu itp. ). Klikając obiekt prawym przyciskiem myszki lub pusty obszar widoku 3D, masz szybki dostęp do niektórych typowych operacji, takich jak ustawianie konkretnego widoku lub wyszukiwanie obiektu w widoku drzewa.

FreeCAD pierwsze kroki

FreeCAD został zaprojektowany do tworzenia precyzyjnych modeli 3D, ścisłą kontrolę nad tymi modelami (możliwość cofnięcia się w historii modelowania i zmiany parametrów), a w końcu na budowanie tych modeli (poprzez wydruk w technologii 3D i obróbkę numeryczną CNC lub nawet budowę obiektu budowlanego).
W związku z tym bardzo różni się on od innych aplikacji 3D stworzonych do innych celów, takich jak film animowany czy gry. Jego nauka może być bardzo trudna, zwłaszcza jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z modelowaniem 3D. Jeśli w którymś momencie staniesz się zaskoczony, nie zapominaj, że przyjazna społeczność użytkowników na forum FreeCAD forum może być w stanie wyciągnąć cię z tarapatów w mgnieniu oka.

Środowisko pracy, z którego zaczniesz korzystać w FreeCAD, zależy od rodzaju pracy, którą musisz wykonać: Jeśli zamierzasz pracować na modelach mechanicznych lub ogólnie na małych obiektach, prawdopodobnie będziesz chciał wypróbować środowisko Projekt Części. Jeśli pracujesz w trybie 2D, przejdź do środowiska Rysunek Roboczy lub Szkicownik, jeśli potrzebne Ci są określone wymagania. Jeśli chcesz pracować z modelami BIM, uruchom środowisko Architektura.A jeśli pochodzisz ze świata OpenSCAD, wypróbuj Środowisko pracy OpenSCAD. Dostępnych jest również wiele zewnętrznych środowisk opracowanych przez społeczność.

Możesz przełączać Środowisko pracy w dowolnym momencie, a także dostosować ustawienia, aby dodać narzędzia z innych Środowisk pracy.

Pracujemy w PartDesign i Sketcher

Środowisko pracy Projekt Części służy do budowania złożonych obiektów, począwszy od prostych kształtów i dodawania lub usuwania elementów (zwanych " cechami"), aż do osiągnięcia ostatecznego wyglądu projektowanego detalu. Wszystkie funkcje zastosowane w procesie modelowania są przechowywane w oddzielnym widoku zwanym widok drzewa, który zawiera również inne obiekty w dokumencie. Obiekt środowiska Projekt Części może być traktowany jako kolejna operacja, z których każda odnosi się do wyniku poprzedniej, tworząc jeden duży łańcuch. W widoku drzewa widzisz swój obiekt końcowy, ale możesz go rozwinąć i przeglądać wszystkie poprzednie stany oraz zmienić dowolny z ich parametrów, które automatycznie aktualizują obiekt końcowy.

Projekt Części mocno bazuje na innym środowisku pracy, Szkicownik. Szkicownik umożliwia rysowanie kształtów 2D, które są definiowane przez zastosowanie ograniczeń dla kształtu płaskiego. Na przykład, możesz narysować prostokąt i dodać wymiar boku, stosując ograniczenie długości jednego z boków. Nie można już zmieniać rozmiaru tego boku (chyba że ograniczenie zostanie zmienione).

Te kształty 2D wykonane za pomocą szkicownika są często używane w środowisku pracy PartDesign, na przykład do tworzenia objętości 3D. Używane są też do rysowania obszarów na ścianach obiektów, które następnie zostaną wydrążone z ich głównej objętości. Jest to typowy schemat pracy PartDesign:

 1. Stwórz nowy szkic.
 2. Narysuj zamknięty kształt (upewnij się, że wszystkie punkty wierzchołków są połączone).
 3. Zakończ szkicowanie.
 4. Rozszerz szkicu w bryłę 3D przy użyciu narzędzia wyciągnięcia (pad).
 5. Wybierz jedną ścianę bryły.
 6. Utwórz drugi szkic (tym razem zostanie on narysowany na wybranej powierzchni).
 7. Narysuj zamknięty kształt.
 8. Zamknij szkic.
 9. Stwórz kieszeń z drugiego szkicu, na pierwszym obiekcie.

Oto przykład efektu tego ćwiczenia:

W każdej chwili możesz wybrać oryginalne szkice i zmodyfikować je lub zmienić parametry wytłaczania operacji pad lub pocket, co spowoduje że obiekt końcowy zostanie poddany aktualizacji.

Praca z Draft i Arch

Środowiska pracy Rysunek Roboczy i Architektura zachowują się nieco inaczej niż pozostałe omówione powyżej. Chociaż przestrzegają tych samych zasad, które są wspólne dla wszystkich we FreeCAD. Krótko mówiąc, podczas gdy Szkicownik i Projekt Części są stworzone przede wszystkim do projektowania pojedynczych elementów, Draft i Arch są stworzone, aby ułatwić pracę z kilkoma prostszymi obiektami.

Środowisko pracy Rysunek Roboczy oferuje narzędzia 2D nieco podobne do tych, które można znaleźć w tradycyjnych aplikacjach 2D CAD, takich jak AutoCAD. Jednakże, ponieważ szkic 2D jest daleki od celu twórców programu FreeCAD, nie oczekuj, że znajdziesz tam pełen wachlarz narzędzi, które oferują te dedykowane aplikacje. Większość narzędzi Draft działa nie tylko w płaszczyźnie 2D, ale także w pełnej przestrzeni 3D i korzysta ze specjalnych systemów pomocniczych, takich jak płaszczyzny robocze i przyciąganie.

Środowisko pracy Architektura dodaje narzędzia BIM do FreeCAD, pozwalając na tworzenie modeli architektonicznych zawierających obiekty parametryczne. Środowisko pracy Architektura opiera się w dużym stopniu na innych modułach, takich jak Rysunek Roboczy i Szkicownik. Wszystkie narzędzia do tworzenia szkiców są również obecne w środowisku pracy Architektura, większość narzędzi architrktonicznych korzysta z systemów pomocniczych środowiska Rysunek Roboczy.

Typowy tok pracy z Arch i Draft może wyglądać następująco:

 1. Narysuj kilka linijek przy pomocy narzędzia 'Draft Line.
 2. Wybierz każdą linię i naciśnij narzędzie do tworzenia ścian (Wall) na każdej z nich.
 3. Dołącz poszczególne linie do ściany wybierając je i naciskając narzędzie Arch Add.
 4. Utwórz obiekt podłogi i przenieś ściany, na ta pozycję w widoku drzewa.
 5. Utwórz okno, klikając narzędzie Okno (Window), wybierz ustawienia w jego panelu, a następnie kliknij na wybraną ścianę.
 6. Dodaj wymiary, najpierw ustawiając płaszczyznę roboczą jeśli to konieczne, a następnie użyj narzędzia Draft Dimension, aby zdefiniować głębokość osadzenia.

Przykład efektu tego ćwiczenia:

Więcej informacji znajdziesz na stronie Poradniki.

Dodatki, Makrodefinicje i zewnętrzne Środowiska pracy

FreeCAD, jako oprogramowanie open source, oferuje możliwość uzupełnienia swoich Środowisk pracy o dodatki.

Zasada Dodatki opiera się na opracowaniu uzupełnienia Środowiska pracy. Każdy użytkownik może opracować funkcję, której mu brakuje dla własnych potrzeb lub, ostatecznie, dla społeczności.Za pośrednictwem forum, użytkownik może poprosić o opinię, lub pomoc. Może udostępniać, lub nie, obiekt swojej pracy zgodnie z regułami praw autorskich, (po ich zdefiniowaniu). Bezpłatnie dla niej/niego.Do rozwoju, użytkownik ma dostępne funkcje skrypty.

Istnieją dwa rodzaje dodatków:

 1. Makrodefinicje: krótkie fragmenty kodu Pythona, które zapewniają nowe narzędzie lub funkcjonalność. Makra zazwyczaj są uruchamiane jako sposób na uproszczenie lub zautomatyzowanie zadania rysowania lub edycji konkretnego obiektu. Jeśli wiele z tych makrodefinicji jest zbieranych w jednym katalogu, cały katalog może być dystrybuowany jako nowe Środowisko pracy.
 2. Zewnętrzne środowiska pracy: zbiór narzędzi zaprogramowanych w Pythonie lub C++, które rozszerzają FreeCAD w istotny sposób. Jeśli dany stół pracy został wystarczająco rozwinięty i jest dobrze udokumentowany, może zostać włączony do FreeCAD jako jeden z podstawowych stołów roboczych. W sekcji Zewnętrzne Środowiska pracy można znaleźć listę i wytyczne dla istniejących bibliotek.

Tworzenie skryptów

I na końcu, jedną z najpotężniejszych cech FreeCAD jest środowisko skryptowe. Ze zintegrowanej konsoli Pythona (lub dowolnego innego zewnętrznego skryptu Pythona), możesz uzyskać dostęp do prawie każdej części FreeCAD. Możesz tworzyć lub modyfikować geometrię, modyfikować reprezentację obiektów w scenie 3D lub dostęp i modyfikować interfejs FreeCAD. Skrypty Pythona mogą być również używane w makrodefinicjach, które zapewniają łatwą metodę tworzenia własnych poleceń.

Co nowego

 • Szczegółową listę funkcji można znaleźć w uwagach do wydania.

Centrum użytkownika

 • Jak zacząć
 • Instalacja: Pobieranie programu, Windows, Mac, Dodatkowych komponentów, Docker, AppImage, Ubuntu Snap
 • Podstawy: Informacje na temat FreeCAD, Interfejs użytkownika, Profil nawigacji myszką, Metody wyboru, Nazwa obiektu, Edytor ustawień, Środowiska pracy, Struktura dokumentu, Właściwości, Pomóż w rozwoju FreeCAD, Dotacje

 • Pomoc: Poradniki, Wideo poradniki
 • Środowiska pracy: Strona Startowa, Architektura, Rysunek Roboczy, MES, Obraz, Inspekcja, Siatka, OpenSCAD, Część, Projekt Części, Path, Punkty, Raytracing, Inżynieria Wsteczna, Szkicownik, Arkusz Kalkulacyjny, Start, Powierzchnia 3D, Rysunek Techniczny, Test Framework, Web
 • Przestarzałe środowiska pracy: Complete, Kreślenie, Robot
 • Dodatki: Menadżer dodatków, Zewnętrzne środowiska pracy, Skrypty i makrodefinicje
 • Hubs: Centrum użytkownika, Centrum Power użytkownika, Centrum programisty

Nie znalazłeś instrukcji, którą potrzebujesz?

Poinformuj nas, a my postaramy się dodać brakującą instrukcję.

Poproś o instrukcję

Pomóż poszerzyć bazę instrukcji

Masz instrukcję, która tu brakuje? Prześlij ją nam.

Dodaj instrukcję

W poniższym artykule przedstawimy krok po kroku wszystkie niezbędne operacje, które należy wykonać w celu poprawnej instalacji pakietu SOLIDWORKS.

Przed przystąpieniem do instalacji, należy pobrać pliki instalacyjne. Zalecamy w pierwszej kolejności pobranie pełnej paczki plików instalacyjnych, a dopiero później uruchamianie instalacji programu. Pliki instalacyjne można pobrać z dwóch źródeł:

 • Z udostępnionej lokalizacji na stronie SOLIDEXPERT
 • Bezpośrednio z serwerów SOLIDWORKS – Customer Portal

Pobieranie plików instalacyjnych ze strony SOLIDEXPERT

W celu pobrania niezbędnych do instalacji programu plików instalacyjnych należy odwiedzić stronę: https://solidexpert. com/pobierz-solidworks, następnie wybrać odpowiednią wersję oprogramowania oraz wypełnić wymagane pola poprawnymi danymi. Przed rozpoczęciem pobierania należy zapoznać się z „INSTRUKCJĄ POBIERANIA INSTALACJI”, którą znaleźć można w linku umieszczonym na w/w stronie.

Pobieranie plików instalacyjnych z serwerów SOLIDWORKS – Customer Portal

Należy zalogować się na stronie https://customerportal. com, następnie przejść do zakładki „Pobierz” oraz wybrać link „Materiały do pobrania i aktualizacje”. W kolejnym kroku należy wybrać wersję programu SOLIDWORKS i pobrać paczkę plików instalacyjnych na swój komputer. Po zakończeniu pobierania, proces instalacji należy rozpocząć klikając dwukrotnie lewym przyciskiem myszy w pobrany plik instalatora – SolidWorksSetup. exe.

Po rozpakowaniu plików, należy uruchomić Menedżer Instalacji z pliku setup. exe. Wyświetli się okno powitalne, w którym należy wybrać opcję „Pobierz i udostępnij pliki. ”, pokazaną na poniższym zrzucie ekranu. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-26. png" alt="" width="1188" height="838" srcset="https://solidmania. png 1188w, https://solidmania. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-26-400x282. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-26-650x459. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-26-250x176. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-26-768x542. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-26-150x106. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-26-800x564. png 800w" sizes="(max-width: 1188px) 100vw, 1188px"/>

W kolejnym oknie należy wprowadzić kod licencyjny, następnie program zweryfikuje zgodność licencji oraz poprowadzi użytkownika do okna pokazanego poniżej. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-27. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-27-400x282. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-27-650x459. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-27-250x176. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-27-768x542. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-27-150x106. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-27-800x564. png 800w" sizes="(max-width: 1188px) 100vw, 1188px"/>

Po zaakceptowaniu warunków umowy, należy kliknąć przycisk „Pobierz teraz”.

Po zakończonym pobieraniu plików należy rozpocząć proces instalacyjny.

Instalacja programu SOLIDWORKS

Przed przystąpieniem do właściwej instalacji należy upewnić się, czy użytkownik posiada uprawnienia administratora. Jeśli nie, należy zalogować się na konto, które takie uprawnienia posiada. Co więcej, na czas instalacji programu zalecamy wyłączyć program antywirusowy. W folderze z wypakowanymi plikami należy kliknąć prawym przyciskiem myszy w plik pod nazwą „setup”, a następnie wybrać „Uruchom jako administrator”.

Na ekranie monitora pojawi się okno menedżera instalacji SOLIDWORKS. Należy określić rodzaj instalacji, a następnie kliknąć przycisk „Dalej”. W przypadku instalacji na swoim komputerze, należy po prostu wybrać typ „Indywidualna”. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-29. png" alt="" width="1184" height="805" srcset="https://solidmania. png 1184w, https://solidmania. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-29-400x272. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-29-650x442. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-29-250x170. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-29-768x522. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-29-150x102. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-29-800x544. png 800w" sizes="(max-width: 1184px) 100vw, 1184px"/>

W kolejnym kroku wpisujemy wszystkie numery seryjne, które posiadamy oraz które chcemy na danym komputerze zainstalować. Możemy również skorzystać z opcji „Zaloguj się”, jeśli licencje są połączone z naszym kontem SOLIDWORKS ID (więcej informacji w tym artykule). Następnie przechodzimy dalej. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-30. png" alt="" width="1185" height="803" srcset="https://solidmania. png 1185w, https://solidmania. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-30-400x271. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-30-650x440. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-30-250x169. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-30-768x520. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-30-150x102. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-30-800x542. png 800w" sizes="(max-width: 1185px) 100vw, 1185px"/>

W kolejnym kroku system weryfikuje wprowadzone numery seryjne oraz czy użytkownik posiada już zainstalowane oprogramowanie SOLIDWORKS. System poinformuje również użytkownika w sytuacji, kiedy istnieje nowsza wersja oprogramowania niż ta, którą w danej chwili użytkownik instaluje. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-31. png" alt="" width="1187" height="806" srcset="https://solidmania. png 1187w, https://solidmania. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-31-400x272. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-31-650x441. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-31-250x170. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-31-768x521. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-31-150x102. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-31-800x543. png 800w" sizes="(max-width: 1187px) 100vw, 1187px"/>

Wybierając nową instalację użytkownik przechodzi do kolejnego okna:

Program dobiera produkty zgodnie z wprowadzonym numerem licencji. Na życzenie użytkownika, możliwe jest zaznaczenie tylko wybranych produktów klikając w przycisk „Zmień”. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-33. png" alt="" width="1183" height="805" srcset="https://solidmania. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-33-400x272. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-33-650x442. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-33-250x170. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-33-768x523. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-33-150x102. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-33-800x544. png 800w" sizes="(max-width: 1183px) 100vw, 1183px"/>

Użytkownik ma możliwość wskazania opcji pobierania przyszłych Service Packów oraz np. dodatkowych języków w zakładce „Opcje pobierania”.

Należy wskazać również lokalizację instalacji programu w zakładce „Lokalizacja instalacji” oraz określić lokalizację „Toolbox”. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-35. png" alt="" width="1186" height="807" srcset="https://solidmania. png 1186w, https://solidmania. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-35-400x272. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-35-650x442. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-35-250x170. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-35-768x523. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-35-150x102. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-35-800x544. png 800w" sizes="(max-width: 1186px) 100vw, 1186px"/>

Następnie należy zaakceptować warunki umowy licencyjnej oraz kliknąć przycisk „Zainstaluj teraz”. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-36. png" alt="" width="929" height="337" srcset="https://solidmania. png 929w, https://solidmania. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-36-400x145. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-36-650x236. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-36-250x91. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-36-768x279. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-36-150x54. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-36-800x290. png 800w" sizes="(max-width: 929px) 100vw, 929px"/>

Program rozpocznie proces instalacyjny. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-37. png" alt="" width="1187" height="808" srcset="https://solidmania. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-37-400x272. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-37-650x442. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-37-250x170. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-37-768x523. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-37-150x102. com/wp-content/uploads/2020/12/word-image-37-800x545. png 800w" sizes="(max-width: 1187px) 100vw, 1187px"/>

Po zakończeniu procesu instalacyjnego program jest gotowy do uruchomienia.

Zachęcamy również do obejrzenia przygotowanego przez nas filmu przedstawiającego proces instalacji, aktywacji, aktualizacji oraz transferu licencji programu SOLIDWORKS.

Instrukcja instalacji dodatków Caffitaly System S16

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji dodatków Caffitaly System S16

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji dodatków Caffitaly System S16