Informacje techniczne Bosch Shu43c02uc17

Bosch SHU43C02UC17 to zaawansowany technicznie zmywarka do zabudowy z serii 300 z zaawansowaną technologią AquaStop, która zapewnia ochronę przed wyciekami. Ma ona sześć programów mycia i umożliwia precyzyjne sterowanie temperaturą i czasem prania. Posiada czujnik poziomu wody, który automatycznie dostosowuje ilość wody do ilości załadowanego brudu. Zmywarka wyposażona jest w filtry MultiFlex i AquaMix, które usuwają zanieczyszczenia i chronią delikatne tkaniny. Posiada ona również specjalny system szybkiego suszenia, który skraca czas suszenia. Zmywarka Bosch SHU43C02UC17 jest idealnym wyborem dla osób, które szukają funkcjonalnego i wydajnego sprzętu.

Ostatnia aktualizacja: Informacje techniczne Bosch Shu43c02uc17

W tej kategorii znajdziesz dodatkowe dane techniczne naszych produktów.

Please enable Javascript to filter this list.

Filter

 • {{ category. name}} ({{ category. count}})

  • tece_haken{{ item. name}} ({{ item. count}})
  • » Pokaż wszystkie

  i

  Posortuj: | |

  Stosowane filtry

Do pobrania

Stosowane filtry:
 • tece_plus{{ item. name}}
 • {{ searchstring}}

  Please enter a search term containing at least @minSeachStringLength characters. Nie znaleziono żadnych wyników wyszukiwania. Spróbuj ponownie.

 • Ten artykuł należy dopracować:

  od 2012-02 → dodać przypisy do treści niemających odnośników do źródeł,
  → zmienić źródła zależne od opisywanego podmiotu na niezależne lub usunąć źródła użyte do promowania danych podmiotów, produktów lub idei,
  → zmienić styl z reklamowego na neutralny.

  Dokładniejsze informacje o tym, co należy poprawić, być może znajdują się w dyskusji tego artykułu.
  Po wyeliminowaniu niedoskonałości należy usunąć szablon {{Dopracować}} z tego artykułu.

  Ten artykuł dotyczy przedsiębiorstwa. Zobacz też: Bosch.

   Niemcy

  Robert Bosch GmbH

  PaństwoSiedziba

  Stuttgart

  Data założenia

  1886[1]

  Forma prawna

  GmbH

  Zatrudnienie

  390 000 (2016)

  Dane finansowePrzychody

  73, 1 mld euro (2016)

  Położenie na mapie Stuttgartu

  Położenie na mapie Niemiec

  Położenie na mapie Badenii-Wirtembergii

  48°47′09, 5″N 9°03′48, 3″E/48, 785972 9, 063417Multimedia w Wikimedia Commons
  Strona internetowa

  Centrum badań i rozwoju w Abstatt w Niemczech, które jest głównym oddziałem rozwoju części samochodowych

  Robert Bosch GmbH (zapis stylizowany: BOSCH) – niemieckie przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  Założone zostało w 1886 roku w Stuttgarcie przez Roberta Boscha. Współcześnie jest to koncern skupiający fabryki i dysponujący siecią dystrybucyjną oraz serwisową, posiadający około 440 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata[2] oraz 13 tys. zakładów serwisowych w ponad 140 krajach świata.

  Działalność Grupy Bosch dzieli się na trzy działy: technikę motoryzacyjną, technikę przemysłową oraz dobra użytkowe i techniczne wyposażenie budynków.

  Działy przedsiębiorstwa[edytuj | edytuj kod]

  Dział techniki motoryzacyjnej[edytuj | edytuj kod]

  Technika motoryzacyjna to największy dział przedsiębiorstwa w grupie Bosch. W tym dziale jest zatrudnionych około 160 tys. pracowników na całym świecie.

  Bosch jako pierwszy wprowadził na rynek: systemu wtrysku benzyny i sondy lambda, a także nowych systemów wtrysku bezpośredniego do silników Diesla – Unit Injector System, dzięki któremu możliwe stało się obniżenie zarówno poziomu emisji zanieczyszczeń, jak i zużycia paliwa. Bosch opracował również szereg wynalazków w zakresie bezpieczeństwa jazdy samochodem, m. in. system ABS oraz układ ESP.

  Struktura działu:

  • Systemy do silników benzynowych – w ramach tego działu Bosch opracowuje i produkuje systemy do silników benzynowych;
  • Systemy do silników Diesla;
  • Systemy podwozi, układy hamulcowe i sterowniki dla systemów podwozi – program produktów tego działu obejmuje wszystkie komponenty i systemy przyczyniające się do bezpieczeństwa pojazdu – od kontroli stabilności samochodu do elektronicznych systemów sterowania układami hamulcowymi;
  • Systemy energetyki pojazdowej i elektronika nadwozia – dział oferuje rozwiązania w zakresie wytwarzania, dystrybucji i wykorzystania energii w samochodach – rozruszniki, alternatory, sterowniki do elektroniki nadwozia oraz komponenty na bazie napędów mechatronicznych;
  • Samochodowe systemy multimedialne – do obszarów działalności należy produkcja i sprzedaż radioodtwarzaczy samochodowych, systemów nawigacji, systemów multimedialnych, głośników, wzmacniaczy, akcesoriów i komponentów car audio. Urządzenia są dystrybuowane pod marką Blaupunkt;
  • Elektronika pojazdowa – rozwiązania w zakresie mikroelektroniki stanowią podstawę produkcji czujników i sterowników samochodowych;
  • Dystrybucja (Automotive Aftermarket) – do zadań działu należy sprzedaż produktów wyposażenia pojazdów, zaopatrzenie w części zamienne, jak również produkcja i dystrybucja techniki diagnostycznej dla warsztatów samochodowych. Do organizacji sprzedaży i obsługi klienta należy ponad 12 tys. samodzielnych prawnie, ale powiązanych z Boschem kontraktami, serwisów działających w 140 krajach;
  • ZF Układy kierownicze – spółka ZF Układy kierownicze (ZF Lenksysteme) to wspólne przedsięwzięcie Bosch i ZF Friedrichshafen (udział Boscha 50%).

  Dział dóbr użytkowych i technicznego wyposażenia budynków[edytuj | edytuj kod]

  Dział ten obejmuje takie branże, jak elektronarzędzia, technika grzewcza, systemy zabezpieczeń. Zajmuje się również produkcją i sprzedażą sprzętu gospodarstwa domowego, prowadzoną przez przedsiębiorstwo BSH Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%). Dział zatrudnia około 60 tys. osób na całym świecie.

  • Dział elektronarzędzi – do obszarów działalności działu należy sprzedaż elektronarzędzi marek Bosch, Skil i Dremel. W ofercie znajdują się urządzenia dla profesjonalistów, majsterkowiczów, narzędzia ogrodowe oraz osprzęt;
  • Dział branżowy Techniki Grzewczej jest producentem wiszących gazowych kotłów grzewczych, gazowych podgrzewaczy wody, stojących gazowych kotłów grzewczych i kotłów olejowych. Urządzenia są sprzedawane m. pod markami Junkers i Buderus;
  • Produkcją sprzętu gospodarstwa domowego zajmuje się od roku 1967 Bosch-Siemens-Hausgeräte GmbH (BSH) z Monachium, w której po 50% udziałów mają Bosch i Siemens. W ofercie spółki znajdują się zmywarki, pralki automatyczne i suszarki, chłodziarki i zamrażarki oraz piekarniki, kuchenki i płyty grzejne;
  • Dział Systemów Zabezpieczeń opracowuje systemy telewizji dozorowej, systemy alarmowe i przeciwpożarowe, systemy kontroli dostępu. Oferta działu obejmuje także systemy kongresowe i nagłośnieniowe. 82_techniki_przemys. 82owej">Dział techniki przemysłowej[edytuj | edytuj kod]

   Dział Techniki Przemysłowej obejmuje takie branże jak technika automatyzacji (Bosch Rexroth) i technika opakowaniowa. W dziale jest zatrudnionych blisko 35 tys. pracowników na całym świecie.

   • 1 maja 2001 w Niemczech została oficjalnie zarejestrowane przedsiębiorstwo Bosch Rexroth AG, utworzone z połączenia Mannesmann Rexroth i działu Techniki Automatyzacji grupy Bosch. Przedsiębiorstwo Bosch Rexroth AG należy w 100 proc. do koncernu Bosch i zatrudnia obecnie ponad 26 tys. pracowników na całym świecie. Spółka Bosch Rexroth AG prowadzi sześć działów branżowych: hydraulikę mobilną, hydraulikę przemysłową, pneumatykę, technikę montażową i linearną, napędy elektryczne i układy sterowania oraz serwis.
   • Dział branżowy techniki opakowaniowej zajmuje się produkcją i dystrybucją maszyn opakowaniowych. Maszyny opakowaniowe Boscha produkowane są na potrzeby przemysłu spożywczego, produkcji słodyczy, przemysłu farmaceutycznego, chemiczno-technicznego oraz kosmetycznego. Bosch jest nie tylko producentem samych maszyn opakowaniowych, ale przede wszystkim dostawcą technologii w dziedzinie procesów produkcyjnych i pakowania produktów.

   Bosch w Polsce[edytuj | edytuj kod]

   Bosch jest obecny w Polsce od 1991 roku[3], działalność handlową prowadzi od 1992 r. [4] W lipcu 2015 r. spółka zakupiła fabrykę we Wrocławiu po upadłym FagorMastercook za kwotę 90 mln zł. W 2016 roku zatrudnienie w Grupie Bosch w Polsce przekraczało 5000 osób, a firma osiągała obroty na poziomie 5, 04 mld złotych[4]. W 2017 zatrudnienie zwiększyło się do 6400 osób[5].

   Grupa jest reprezentowana w Polsce przez 4 spółki: Robert Bosch Sp. z o. o., Bosch Rexroth Sp. o., BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. , sia Abrasives Sp. [4] Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych, urządzeń diagnostycznych, sprzętu elektronicznego Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń z zakresu techniki grzewczej oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń oraz sprzętu z zakresu napędów i sterowań oferowanych pod marką Rexroth. Ponadto w Mirkowie koło Wrocławia odbywa się produkcja systemów hamulcowych Boscha, prowadzona jest również sprzedaż i produkcja sprzętu AGD (3 fabryki w Łodzi – pralek, suszarek i zmywarek).

   W 2019 roku Bosch zatrudniał w Polsce blisko 7900 osób. Dodatkowo w tym samym roku przedsiębiorstwo zanotowało obrót wynoszący ponad 8. 9 mld złotych[6].

   W Polsce działa również Bosch Car Service sieć serwisów samochodowych zlokalizowanych w całej Polsce[7].

   Przypisy[edytuj | edytuj kod]

   1. Bosch GmbH, [w:] Encyklopedia PWN [online] [dostęp 2022-10-26].
   2. Informacja, Bosch notuje znaczący wzrost obrotów i zatrudnienia w Polsce, Forum prasowe Bosch, 27 maja 2017 [dostęp 2018-01-10].
   3. Forum prasowe Bosch – Informacje prasowe, bosch-prasa. pl [dostęp 2016-04-04] [zarchiwizowane z adresu 2016-04-17].
   4. a b c Bosch w Polsce, Bosch w Polsce [dostęp 2020-12-23] (pol. ).
   5. Rekordowe inwestycje i wzrost zatrudnienia Grupy Bosch w Polsce, automatykab2b. pl [dostęp 2020-12-23] (pol.
   6. n, Bosch w Polsce – Przegląd roku 2019, Najlepsze Rzeczy – Z nami dokonasz najlepszego wyboru., 15 maja 2020 [dostęp 2021-01-12] (pol.
   7. Bosch Car Service – Twoja profesjonalna sieć warsztatów | Bosch Car Service, www. com [dostęp 2021-08-31].

   Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]

   Bosch na świecie

   • Oficjalny serwis Bosch Group
   • Oficjalny serwis Bosch Group po niemiecku

   Bosch w Polsce

   • Oficjalny serwis Bosch w Polsce
   • Forum prasowe Bosch
   • p
   • d
   • e

   Przemysł motoryzacyjny w Niemczech

   • p
   • d
   • e
   • Altendorf
   • Apex Tool Group (Gardner Denver)
   • Bosch (Dremel, Hawera, RotoZip, Skil)
   • Chang Type Industrial Co., Ltd. (Delta Machinery)
   • Emerson (Ridgid)
   • Fein
   • Festool
   • Flex-Elektrowerkzeuge
   • Hilti
   • Hitachi
   • Husqvarna (McCulloch, Poulan)
   • Ingersoll Rand
   • Mafell
   • Makita (Dolmar)
   • MAT Holdings (MAT Industries, LLC)
   • Metabo
   • Panasonic
   • Illinois Tool Works (Miller, Paslode)
   • SawStop
   • Stanley Black & Decker (Bostitch, DeWalt, Porter-Cable, Virax)
   • Stihl (Viking)
   • Techtronic Industries (AEG, Homelite, Milwaukee, Ryobi)

   Program Czyste Powietrze.

   Skorzystaj z dotacji z marką Buderus.

   Więcej

   W trosce o przyszłość Błękitnej Planety.

   Systemy grzewcze przyszłości. com/pl/pl/informacje/blekitna-planeta/" title="Błękitna Planeta" target="_self" data-track_domevent="click" data-track_dyn_eventaction="homepage_click" data-track_dyn_eventvalue="https://www. com/pl/pl/informacje/blekitna-planeta/" data-track_dyn_pagename="W trosce o przyszłość Błękitnej Planety. " data-track_dyn_elementtype="teaser" data-track_dyn_teaserposition="2" data-track_dyn_teaserplacement="main"> Więcej

   Profesjonalna z natury

   Logatherm WSW196i. 2/WSW186

   Więcej

   Komfortowo dopasowany

   Logamax plus GB172iT

   Więcej

   Wszechstronny system o dużej mocy

   Logatherm WLW286 A/AR

   Więcej

   Ekologia w Twoim domu

   System: powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika

   Więcej

   Ogrzewanie, które dostosowuje się do Ciebie

   Logamatic TC100

   Więcej

   Buderus Polska

   Jesteśmy na Facebooku i Instagramie. facebook. com/BuderusPolska/? __tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBzwJa7IjY2oHxEELi5i950riwdrEwiz6HyxvsGyx4ILEdIGf8mhpi-br6i0kVpp1OXFq0ApLdFEXna" title="Facebook Buderus Polska" target="_blank" data-track_domevent="click" data-track_dyn_eventaction="homepage_click" data-track_dyn_eventvalue="https://www. com/buderuspolska/? __tn__=%2cd%2cp-r&eid=arbzwja7ijy2ohxeeli5i950riwdrewiz6hyxvsgyx4iledigf8mhpi-br6i0kvpp1oxfq0apldfexna" data-track_dyn_pagename="Buderus Polska" data-track_dyn_elementtype="teaser" data-track_dyn_teaserposition="9" data-track_dyn_teaserplacement="main"> Więcej

   Dobre samopoczucie zależy od powietrza

   Klimatyzatory pokojowe Bosch Climate

   Więcej

   Autoryzowany Partner w Twojej okolicy

   Aby znaleźć Autoryzowanego Partnera Buderus w swojej okolicy należy wprowadzić żądany adres (miejscowość, ulicę) lub kod pocztowy oraz podać zasięg wyszukiwania. Bazując na wprowadzonych danych wyszukiwarka podaje wszystkie znalezione firmy na wybranym obszarze.

   Logatherm WSW196i. 2/WSW186

   Pompa ciepła typu glikol-woda• Wysokowydajna pompa ciepła mogąca pracować ze zbiornikiem c. w. u. lub bez• Wyjątkowo cicha i bardzo kompaktowa, nadaje się nawet do małych pomieszczeń• System grzewczy umożliwiający ochronę środowiska i obniżenie kosztów energii

   Logavent HRV156 KCentralnie kontrolowana wentylacja pomieszczeń• Urządzenie dostarczające świeże powietrze w sposób ciągły i automatyczny, co umożliwia wydajną wentylację mieszkania• Kompaktowa budowa zapewnia oszczędność miejsca i łatwy montażLogamax plus GB172-24i T50Gazowy kocioł kondensacyjny• Wiszący gazowy kocioł kondensacyjny to połączenie kotła i podgrzewacza w jednym urządzeniu o eleganckim wyglądzie• Doskonale integruje się z otoczeniem i zapewnia wysoki komfort ciepłej wody użytkowejLogatherm WPTWysoka efektywność i oszczędnościć do 70% energii dzięki zastosowaniu pompy ciepła c. u.
   Super Marka 2022

   Buderus został laureatem wyróżnienia SUPER MARKA 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii „Urządzenia i systemy grzewcze”.

   Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

   Badania dowiodły, że Buderus jest postrzegany przez klientów i branżę w Polsce jako marka o silnej pozycji, która stawia na innowacje i rozwój oraz najwyższy poziom obsługi klienta.

   W trosce o przyszłość Błękitnej Planety

   Każdy może przyczynić się do ochrony klimatu. Nasz wkład to systemy grzewcze wykorzystujące odnawialne źródła energii oraz ciągłe zaangażowanie w ochronę klimatu – w Polsce i na całym świecie. com/pl/pl/informacje/blekitna-planeta/" title="Błękitna Planeta" target="_blank" data-track_domevent="click" data-track_dyn_eventaction="homepage_click" data-track_dyn_eventvalue="https://www. com/pl/pl/informacje/blekitna-planeta/" data-track_dyn_pagename="W trosce o przyszłość Błękitnej Planety" data-track_dyn_elementtype="teaser" data-track_dyn_teaserposition="7" data-track_dyn_teaserplacement="middle"> Poznaj systemy grzewcze przyszłości

   System: Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika.

   Ekologia w Twoim domu.
   Powietrzne pompy ciepła Buderus WLW i WPLS w sposób kompletny współpracują z instalacjami PV. com/pl/pl/fotowoltaika/" title="Ekologia w Twoim domu" target="_blank" data-track_domevent="click" data-track_dyn_eventaction="homepage_click" data-track_dyn_eventvalue="https://www. com/pl/pl/fotowoltaika/" data-track_dyn_pagename="System: Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika. " data-track_dyn_elementtype="teaser" data-track_dyn_teaserposition="9" data-track_dyn_teaserplacement="middle"> Dowiedz się więcej i sprawdź korzyści

   Biuro Obsługi Klienta

   801 777 801

   * Dostępne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 21:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 15:00 (koszt połączenia wg stawek operatora).

  Informacje techniczne Bosch Shu43c02uc17

  Bezpośredni link do pobrania Informacje techniczne Bosch Shu43c02uc17

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje techniczne Bosch Shu43c02uc17