Biuletyn Instruktażowy Brother 885 E42

Brother 885 E42 to nowy biuletyn instruktażowy marki Brother, który zawiera szczegółowe informacje dotyczące konserwacji, konfiguracji i obsługi sprzętu Brother 885 E42. Biuletyn zawiera wskazówki dotyczące instalacji i konfiguracji drukarek, skanerów, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i innych urządzeń Brother 885 E42. Zawiera również szczegółowe informacje o konserwacji, naprawach i aktualizacjach oprogramowania. Biuletyn Instruktażowy Brother 885 E42 może pomóc użytkownikom w pełni wykorzystać funkcje i możliwości urządzenia Brother 885 E42.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Instruktażowy Brother 885 E42

Znajdź najnowszy sterownik do swojego urządzenia

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Oprócz pobierania sterowników, możesz również uzyskać dostęp do plików XML Paper Specification, narzędzi do przełączania języków, narzędzi do naprawy połączeń sieciowych, pomocników do konfiguracji sieci bezprzewodowej i oprogramowania BRAdmin.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com


Pobierz sterowniki i oprogramowanie narzędziowe do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Instalacja oprogramowania

Pełny sterownik i pakiet oprogramowania

Zalecamy t pobieranie w celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności Twojego urządzenia Brother. Jest kompletny plik zawierający dostępne sterowniki i oprogramowanie do urządzenia Brother.

Narzędzie aktualizacji oprogramowania

Narzędzie to aktualizuje oprogramowanie sprzętowe urządzenia Brother, przesyłając oprogramowanie sprzętowe do danego urządzenia z serwera internetowego firmy Brother.

Usługa sieci Web

Brother CreativeCenter

Ta strona internetowa oferuje setki DARMOWYCH szablonów do użytku domowego i biznesowego, które można dostosować do własnych potrzeb. Dostępne są między innymi szablony do drukowania broszur, wizytówek, kart pocztowych i własnych projektów.

Aplikacje na smartfony i tablety

iPrint&Scan

Aplikacja Brother iPrint&Scan służy do drukowania i skanowania bezpośrednio z urządzenia mobilnego, gdy jest ono podłączone do tej samej sieci co urządzenie Brother.

* Not supported for Windows 10.

* Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google Inc.

Konfigurowanie i drukowanie broszury lub biuletynu o rozmiarze letter

Publisher dla Microsoft 365 Publisher 2021 Publisher 2019 Publisher 2016 Publisher 2013 Publisher 2010 Publisher 2007 Więcej... Mniej

Jeśli drukarka obsługuje drukowanie na papierze o rozmiarze 11, 17 cala (lub tabloid), można utworzyć broszurę lub biuletyn o rozmiarze 8, 5 na 11 cala. Ten artykuł dotyczy standardowych stron o rozmiarze letter w USA (8, 5 x 11), ale tej techniki można używać w przypadku każdej publikacji, której rozmiar strony jest o połowę taki, jaki ma rozmiar papieru.

Konfigurowanie broszury lub biuletynu

 1. Otwórz publikację, którą chcesz wydrukować jako broszurę składaną.

 2. Na karcie Projekt strony kliknij przycisk Uruchom okno dialogowe Ustawienia strony

  W oknie dialogowym Ustawienia strony w obszarze Typ układukliknij pozycję Broszura.

  Upewnij się, że szerokość wynosi 8, 5, a wysokość wynosi 11.

  W obszarze Prowadnicemarginesów zmień marginesy, jeśli chcesz.

  Pod grafiką broszury powinien być wyświetlony następujący obraz (w przypadku broszury 4-stronowej):

   Rozmiar strony 8, 5 x 11

   Rozmiar papieru 17 x 11

   Kolejność stron 4, 1, 2, 3

  Kliknij przycisk OK.

  Jeśli zostanie wyświetlony monit o automatyczne wstawianie stron, kliknij przycisk Tak. Program Microsoft Publisher wstawi strony, dzięki czemu łączna liczba będzie wielokrotnością czterech stron, ponieważ jeden arkusz papieru stanie się czterema stronami.

  Uwaga: Broszura będzie drukowana poprawnie tylko wtedy, gdy łączna liczba stron wynosi wielokrotność czterech stron, ale nie trzeba umieszczać zawartości na wszystkich czterech wstawionych stronach. Możesz pozostawić niektóre z nich puste.

Początek strony

Drukowanie broszury lub biuletynu

Kliknij pozycję Plik > Drukuj.

W oknie dialogowymDrukowanie w obszarze Drukarka wybierz drukarkę, która może być drukowana na papierze 11 x 17 lub tabloidowym.

W obszarzeUstawienia wybierz następujące elementy:

Drukuj wszystkie stronyBroszura składana z bokuTabloid lub 11 x 17

Pozioma (tylko program Publisher 2010)

Ręczne drukowanie jednostronne, przerzucanie arkuszy na krótkiej krawędzi lub Drukowanie po obu stronach, przerzucanie arkuszy na krótkiej krawędzi

Wybierz dowolne inne opcje, a następnie kliknij przycisk OK, aby wydrukować publikację.

Program Microsoft Office Publisher drukuje pierwszą i ostatnią stronę na jednej stronie arkusza papieru, drugą i następną do ostatniej po drugiej stronie arkusza i tak dalej, jak pokazano poniżej. net/pl-pl/media/a3995146-af55-4824-bde9-523c93904569. gif" alt="Kolejność drukowania" loading="lazy"/>

Jeśli drukarka nie obsługuje drukowania dwustronnego, program Microsoft Publisher drukuje pierwszą i ostatnią stronę na jednym arkuszu papieru, drugą i następną na innym arkuszu i tak dalej. Podczas fotokopiania stron od tyłu, składania, a następnie zszycia lub powiązania ich razem, będą one w odpowiedniej kolejności. Możesz również użyć ręcznego drukowania dwustronnego.

Konfigurowanie broszury lub biuletynu

Na karcie Formatowanie okienko zadań w obszarze Opcjepublikacji kliknij pozycję Zmień rozmiar strony.

W oknie dialogowym Ustawienia strony w obszarze Puste rozmiary stron kliknij pozycję Broszury, a następnie kliknij pozycję Broszura listów 8, 5 x 11". net/pl-pl/media/bcc0a0d8-0a51-4edd-bbc2-ee169408290c. png" alt="Broszura listów" loading="lazy"/>

W menu Plik kliknij polecenie Ustawienia wydruku, a następnie kliknij kartę Ustawienia publikacji i papieru.

Z listy Nazwa drukarki wybierz drukarkę, która może drukować na papierze o rozmiarze 11 na 17 cala lub tabloidzie.

W obszarzePapier sprawdź, czy wybrano rozmiar papieru o rozmiarach 11 na 17 cala lub tabloid.

W obszarze Orientacjaupewnij się, że jest zaznaczona opcja Pozioma.

W obszarze Opcje drukowania wybierz pozycję Broszura, zgięcie z boku. net/pl-pl/media/d9eded37-8aef-4ead-9d66-f5d6fe46cbf4. png" alt="Broszura, wybrano opcję zgięciem bocznym" loading="lazy"/>

Jeśli broszura, opcja zgięcie z boku nie jest dostępna, wybrany rozmiar papieru może być za mały dla stron. Upewnij się, że rozmiar papieru jest dwukrotnie taki, jak rozmiar strony.

W obszarzePodgląd można zobaczyć, jak dwie strony będą wyglądać po wydrukowaniu na jednym arkuszu tabloidu. net/pl-pl/media/c0f1d1a8-6d09-4f13-9d82-dbeba7c12746. jpg" alt="Podgląd ustawień wydruku broszury" loading="lazy"/>

Jeśli zostanie wyświetlony monit o automatyczne wstawianie stron, kliknij przycisk Tak. Program Microsoft Office Publisher wstawi strony, dzięki czemu łączna liczba będzie wielokrotnością czterech stron, ponieważ jeden arkusz papieru stanie się czterema stronami.

Drukowanie broszury lub biuletynu

W menu Plik kliknij polecenie Drukuj, a następnie kliknij kartę Ustawienia publikacji i papieru.

W oknie dialogowym Drukowanie w obszarze Opcje drukowaniasprawdź, czy wybrano opcję Broszura składana z boku.

Uwaga: Jeśli drukarka obsługuje drukowanie dwustronne, upewnij się, że w obszarze opcji drukowania dwustronnegojest wybrana opcja przerzucania krótkiej strony.

Jeśli drukarka nie obsługuje drukowania dwustronnego, program Microsoft Office Publisher drukuje pierwszą i ostatnią stronę na jednym arkuszu papieru, drugą i następną do ostatniej na innym arkuszu i tak dalej.

Biuletyn Instruktażowy Brother 885 E42

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Instruktażowy Brother 885 E42

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn Instruktażowy Brother 885 E42